کشف راز جوراب‌های رنگارنگ نخست‌وزیر کانادا

توریست مالزی – علت انتخاب جوراب‌های رنگارنگ و گاهی لنگه به لنگه نخست وزیر کانادا، حمایت از کسب و کار جوان ۲۱ ساله مبتلا به سندرم دان و تبلیغ...
توریست مالزی – علت انتخاب جوراب‌های رنگارنگ و گاهی لنگه به لنگه نخست وزیر کانادا، حمایت از کسب و کار جوان ۲۱ ساله مبتلا به سندرم دان و تبلیغ کار او می‌باشد.
به گزارش اسپوتنیک، مدت‌هاست که جوراب‌های رنگارنگ جاستین ترودو نخست‌وزیر کانادا سوژه‌ رسانه‌ها شده است و تصاویری بسیاری از او با جورابهای رنگی و گاها لنگه به لنگه در صفحات مجازی منتشر می‌شود که با واکنش کاربران نیز همراه شده است.
جاستین ترودو برای حمایت از معلولان از مشتریان شرکتی است که متعلق به جوانی ۲۱ ساله‌‌ی مبتلا به سندرم دان می‌باشد؛ او با هدف جلب توجه جهانیان به افراد معلول و حمایت از آنها، کسب و کار این جوان را تبلیغ می‌کند.
جدا از کاربرانی که او را به خاطر پوشیدن این جوراب‌ها با وجود مقام سیاسی سرزنش کرده‌اند و به او خرده گرفته‌اند، کاربران زیادی از حمایت و تبلیغ او برای گسترش کسب و کار این جوان اظهار خرسندی می‌کنند و این اقدام را یک رفتار انسانی می‌دانند و عقیده دارند چنین رفتارهایی است که به انسانیت معنا می‌بخشد.
جمعی از کاربران نیز از جاستین ترودو به خاطر راهکارهای خلاقانه در موضوعات زیست‌محیطی و حقوق بشر با نام نخست‌وزیر دل‌ها یاد می‌کنند.
به گفته این دسته از کاربران نخست وزیر کانادا برای تبلیغ این شرکت در سطح بین الملل اقدام کرده است و چون شخصا از آن استفاده می کند، با سوژه کردن خود توسط رسانه ها به موفقیت آن کمک شایانی کرده است. 

پاسخی ارسال کنید

*

*

12 + نوزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!