کوالالامپور در رتبه دهم جهان قرار گرفت

توریست مالزی- طبق اعلام Euromonitor International، در رده بندی ۱۰۰ شهر مقصد برتر، کوالالامپور رتبه دهم را در میان شهرهای با بیشترین بازدید جهان دارد. وزارت گردشگری و فرهنگ، این...
توریست مالزی- طبق اعلام Euromonitor International، در رده بندی ۱۰۰ شهر مقصد برتر، کوالالامپور رتبه دهم را در میان شهرهای با بیشترین بازدید جهان دارد. وزارت گردشگری و فرهنگ، این موفقیت را به تلاش مستمر دولت در ارتقا مالزی و پایتختش به عنوان برترین مقصد توریستی جهان، نسبت داده است.

بر طبق اعلام این وزارتخانه، تصمیم دولت برای تبدیل خیابان بوکیت بینتانگ و مناطق اطراف شامل خیابان آلور به عنوان یک مرکز خرید مدرن و مشهور همطراز با دیگر مقاصد خرید مشهور جهان مثل خیابان آکسفورد در لندن و شینجوکی در توکیو و سیم شا سویی در هنگ کنگ باعث افزایش چشمگیر در تعداد توریست های بازدیدکننده از مالزی شده است.

این وزارتخانه در روز جمعه ۱۵ دسامبر در بیانیه ای اعلام کرد، به عنوان یکی از مقاصد خرید معروف که مکان های خریدمقرون به صرفه، زیرساخت های دوستدار مشتری و سیستم حمل و نقل کار آمد دارد، کوالالامپور به مرکز توجه توریست های بین المللی تبدیل شده است.

منبع: استار

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

8 − شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^