کوکاکولا نوشیدنی الکلی تولید کرد

توریست مالزی – کوکاکولا نخستین نوشابه الکلی خود را پس از ۱۳۲ سال روانه بازار می‌کند. قرار است این نوشابه در بازار ژاپن عرضه شود. کوکاکولا که بزرگترین تولیدکننده...

توریست مالزی – کوکاکولا نخستین نوشابه الکلی خود را پس از ۱۳۲ سال روانه بازار می‌کند. قرار است این نوشابه در بازار ژاپن عرضه شود.

کوکاکولا که بزرگترین تولیدکننده نوشابه در جهان است اعلام کرد این محصول جدید یک نو‌شیدنی گازدار کم‌الکل است. این نوشابه تازه ترکیبی است از کوکاکولا و یک نوشیدنی بومی ژاپنی به نام شوچو.


فروش نوشابه‌های الکلی سبک، یعنی نوشیدنی‌هایی با درصد الکل بین ۳ تا ۸ درصد، در پنج سال گذشته افزایش یافته است. این نوشیدنی‌ها به‌ویژه محبوب زنانند. وی افزود که این شرکت به دلیل وجود «کیفیت‌ یکتا و ویژه» بازار محلی ژاپن، احتمالا این نوشیدنی‌های الکلی را فقط در همین کشور به فروش خواهد رساند.


از آنجا که نسل جوان نسبت به حفظ سلامت خود آگاه‌تر شده‌اند، فروش جهانی انواع نوشابه‌های قنددار نیز رو به کاهش است. شرکت کوکاکولا برای جبران افت فروش خود به تولید آب معدنی، قهوه و چای روی آورده است.


این شرکت در سال جاری سه محصول تازه را نیز روانه بازار بریتانیا کرده است؛ یک چای سرد به نام Fuzetea ،‌ یک قهوه سرد به نام Honest Coffee و یک اسموتی بدون شیر به نام AdeZ.


پاسخی ارسال کنید

*

*

دو + 20 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^