کی‌روش هفتمین مربی برتر سال ۲۰۱۷ جهان در رده ملی

توریست مالزی – سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در رده هفتم بهترین مربیان ملی جهان در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار گرفت. به گزارش خبر آنلاین، فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ...
توریست مالزی – سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در رده هفتم بهترین مربیان ملی جهان در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار گرفت.

به گزارش خبر آنلاین، فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ فوتبال (IFFHS) اسامی برترین مربیان جهان در رده ملی را در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد و یواخیم لو با کسب ۲۹۹ امتیاز عنوان بهترین مربی سال را به خود اختصاص داد. کارلوس کی‌روش که ایران را برای دومین دوره متوالی به مرحله پایانی جام جهانی رسانده، با ۲۶ امتیاز در رده هفتم قرار گرفته است.

تیته سرمربی برزیل با ۱۲۵ امتیاز، خولن لوپتگی سرمربی اسپانیا با ۶۲ امتیاز و فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال با ۵۰ امتیاز نیز به ترتیب در رده‌های دوم و چهارم هستند. همچین دیدیه دشان سرمربی فرانسه و روبرتو مارتینس سرمربی بلژیک به طور مشترک با ۲۸ امتیاز در رده‌ پنجم هستند. سال گذشته فرناندو سانتوس که موفق شده بود تیم ملی پرتغال را به قهرمانی یورو ۲۰۱۶ برساند، به این عنوان دست یافته بود.
در بخش برترین مربیان باشگاهی جهان هم زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید با کسب ۳۲۶ امتیاز به عنوان بهترین مربی سال معرفی شد و بالاتر از آلگری سرمربی یوونتوس و کونته سرمربی چلسی ایستاد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 + 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^