چینی ها از بوی خودروی نو متنفرند/ فناوری فورد برای حل این مشکل

توریست مالزی – در حالیکه بوی یک خودروی جدید در فرهنگ آمریکا دلنشین محسوب می‌شود، مشتریان چینی از آن متنفرند. بوی یک خودروی نو برای بسیاری از مردم آزار...
توریست مالزی – در حالیکه بوی یک خودروی جدید در فرهنگ آمریکا دلنشین محسوب می‌شود، مشتریان چینی از آن متنفرند.
بوی یک خودروی نو برای بسیاری از مردم آزار دهنده است و این مقوله در کشور چین به معضل بزرگی تبدیل شده است. از این رو فورد در فکر راه چاره‌ای درصد حذف بوی خودروهای جدید برای فروش در چین است.
به گزارش عصر ایران به نقل از “دیترویت فری پرس”، در حالیکه بسیاری از مردم در سراسر جهان بوی یک اتومبیل نو را دوست دارند، بسیاری از مردم چین از بوی نو بیزارند. موسسه تحلیلی “جی.دی پاور چین” در تحلیل کیفیت اولیه خودروها از نارضایتی ۱۰ درصدی مردم از بوی خودروهای نو خبر داده است.
برنت گروبر، مشاور ارشد و مدیر بخش جهانی اتومبیل در موسسه “جی. دی پاور” در این خصوص گفت: بوی ناخوشایند فضای درونی یکی از معضلات اصلی این صنعت محسوب می‌شود و تقریبا دو برابر مشکل شایع و مرسوم مصرف بیش از اندازه سوخت است.
برای حل این مشکل، فورد فناوری جدیدی را ثبت کرده که به حذف بوی نویی خودرو کمک می‌کند. بوی نویی ماشین به دلیل عناصر اورگانیک چرم، پلاستیک، رزین و همچنین عناصر شیمیایی است که برای مهر و موم یا ساخت خودرو به کار رفته است. فناوری فورد برای از بین بردن بوی خودرو پیشنهادیی مانند پارک در آفتاب، باز کردن پنجره‌ها، چرخش موتور و استفاده از گرم‌کن یا فن برای رفع بو را به راننده پیشنهاد می‌دهد.
مدیر ارشد برنامه‌های فناورانه فورد در این خصوص گفت: برنامه ما در حد یک ایده مطرح شده و کار روی آن برای دستاوری عملی ادامه دارد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

18 − یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!