آرام باشید، دولت پس از پایان MCO در ۴ فوریه تصمیم می گیرد

توریست مالزی – دولت پس از پایان مقررات منع آمد و شد در ۴ فوریه، اقدامات بعدی را اعلام خواهد کرد. به گزارش توریست، وزیردفاع، داتوک اسماعیل صبری گفت:...
توریست مالزی – دولت پس از پایان مقررات منع آمد و شد در ۴ فوریه، اقدامات بعدی را اعلام خواهد کرد.

به گزارش توریست، وزیردفاع، داتوک اسماعیل صبری گفت: واکنش های مختلفی نسبت به اطلاعات ادعا شده توسط دولت پس از ۴ فوریه در مورد MCO پیشرفته ابراز شده است. این نوع اخبار باعث نگرانی مردم شد و حتی برخی به خرید وحشت روی آورده اند. در حال حاضر، جلسه ویژه شورای امنیت ملی در مورد روند بعدی تصمیم گیری نکرده است.

وی گفت: ما در حال شنیدن نظرات بسیاری از احزاب هستیم که نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا دولت باید MCO پیشرفته انجام دهد، دارند. اگرچه برخی موافق MCO پیشرفته و کاهش نیرو در نتیجه در کاهش تعداد موارد کووید – ۱۹، هستند اما برخی، به ویژه افرادی که حقوق روزانه می گیرند و مشاغل خرد دارند، مخالف آن هستند.

وی افزود: MCO پیشرفته مشابه آنچه در مارس سال گذشته انجام دادیم ، باعث می شود ۲.۸ میلیون نفر شغل خود را از دست بدهند. کسانی که در گروه B40 هستند پس از یک ماه هیچ درآمدی نخواهند داشت.

اسماعیل صبری گفت: بحث در مورد این موضوع هنوز ادامه دارد و ما آن را با جزئیات بررسی خواهیم کرد، جوانب مثبت و منفی MCO پیشرفته را ارزیابی خواهیم کرد و وقتی تصمیم گرفتیم، قبل از فوریه ۴ فوریه اعلام خواهیم کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!