آرایشگاها و بازارهای شبانه مجاز به بازگشایی شدند

توریست مالزی – آرایشگاه ها ، سالن های مو و زیبایی می توانند از ۱۰ ژوئن شروع بکار کنند. به گزارش استار مالزی، بازارهای آزاد، صبحگاهی و بازارهای شبانه...
توریست مالزی – آرایشگاه ها ، سالن های مو و زیبایی می توانند از ۱۰ ژوئن شروع بکار کنند.

به گزارش استار مالزی، بازارهای آزاد، صبحگاهی و بازارهای شبانه اجازه دارند از ۱۵ ژوئن فعالیت خود را از سر گیرند. اما با رعایت فاصله اجتماعی و Sopها.

وزیر دفاع مالزی گفت: در آرایشگاه ها همه کارهای مربوطه از جمله کوتاهی، شستشوی مو، پیرایش و تراشیدن ریش و سبیل، درمان مو، مانیکور، پدیکور، شستشوی صورت و درمان مجاز است. اما افرادی که این خدمات را ارائه می دهند باید از ماسک، سپر صورت و دستکش ها و پیش بندهای یک بار مصرف استفاده کنند. همچنین به افراد بالای ۶۰ سال توصیه شده که قبل از رفتن به آرایشگاه قرار قبلی داشته باشند و تا حد امکان کوتاهی مو را در خانه هایشان انجام دهند. همچنین به آرایشگاه ها توصیه کرده برای افراد مسن ساعت خاصی را پیش بینی نمایند.

وی گفت: بازارهای آزاد (۶ صبح تا ۱۱ صبح)، بازارهای صبحگاهی (۶ صبح تا ۱۱ صبح)، بازارهای شبانه (۴ تا ۱۰ عصر) و بازارها (۵ عصر تا ۱۱ عصر) در سراسر کشور مجاز به فعالیت هستند. باید در یک منطقه باز قرار داشته باشند و جمعیت فقط در یک جهت حرکت کند. فروشندگان و خریداران باید از برنامه MySejahtera استفاده کنند تا ردیابی تسهیل شود.

اسماعیل صبری درمورد مساجد گفت که تعداد مجاز حضور افراد بستگی به اندازه مساجد دارد زیرا مسافت اجتماعی لازم است که اجرا شود. با این حال، اعلامیه نهایی پس از اخذ رضایت سلاطین مربوطه در هر ایالت انجام می شود و رضایت پادشاه برای ایالت های بدون پادشاه اتخاذ خواهد شد.

وی اظهار داشت تا دو ماه آینده ۲۶۲۳ مهاجر غیر قانونی به کشورهایشان بازگردانده خواهند شد که دیروز شنبه اولین مورد در سه پرواز به اندونزی انجام گرفت و ۴۵۰ اندونزیایی به کشورشان برگردانده شدند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده − 15 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!