آزادی عمل بیشتر در مناطق فاز ۱ و ۲

توریست مالزی – دوچرخه سواری و ورزش های فردی در محله های نزدیک محل سگونت با فاصله فیزیکی و افزایش ساعات کار بازارهای روزانه و همچنین فیلمبرداری در فضای...
توریست مالزی – دوچرخه سواری و ورزش های فردی در محله های نزدیک محل سگونت با فاصله فیزیکی و افزایش ساعات کار بازارهای روزانه و همچنین فیلمبرداری در فضای باز، برخی از فعالیت هایی است که دولت تحت فاز ۱ و فاز ۲ اجازه داده است.

به گزارش نیواستریت تایمز، معاون نخست وزیر داتوک سری اسماعیل صبری یاکوب گفت: دولت موافقت کرده است که بر اساس پیشرفت مثبت نرخ واکسیناسیون در کشور، تغییرات جزئی در روش های استاندارد عملیاتی (SOP) ایجاد کند.

کسانی که می خواهند به دوچرخه سواری و بازی های انفرادی بپردازند می توانند در محله ها این کار را انجام دهند به شرطی که فاصله آنها دو یا سه متر باشد.

ساعات کار بازارهای روزانه و مرطوب از ساعت ۶ صبح تا ۴ بعدازظهر با توجه به دستورالعمل های محلی مطابق با SOP و تحت نظارت مقامات محلی افزایش یافته است.

حضور در بخش های دولتی برای افزایش بهره وری به ۴۰ درصد افزایش می یابد و تحت دستورات دبیر ارشد دولت قرار می گیرد.

عملیات معادن با ۶۰ درصد ظرفیت کارکنان نیز مجاز است و مشمول SOP می شود. این امر برای تأمین نیاز پروژه های حیاتی شامل ترمیم و ساخت جاده ها، در مناطق روستایی و همچنین مناطق فدرال است.

فیلمبرداری در فضای باز با رعایت SOP کامل مجاز است

ساعات کاری از ۶ صبح تا ۱۰ شب برای ایستگاه های بنزین مجاز شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 − 9 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!