آزمایش دروغ سنجی در مورد اتهام تجاوز جنسی انور ابراهیم

توریست مالزی – یک آزمایش دروغ سنجی چهار ساعته بر روی محمد یوسف روتر انجام شد تا به تحقیقات در مورد ادعای وی مبنی بر تجاوز جنسی توسط انور...
توریست مالزی – یک آزمایش دروغ سنجی چهار ساعته بر روی محمد یوسف روتر انجام شد تا به تحقیقات در مورد ادعای وی مبنی بر تجاوز جنسی توسط انور ابراهیم کمک کند.

به گزارش استار مالزی، دستیار تحقیقات به همراه وکیل داتوک محمد حنیف خاتری عبدالله وکیل انور ابراهیم به بوکیت امان رفت. ‘این آزمایش از ساعت ۴.۳۰ بعد از ظهر آغاز شد و حدود ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر به پایان رسید. فقط یوسف و سه متخصص در آن زمان در اتاق بودند در حالی که وکیل و مأمور تحقیقات در خارج منتظر بودند.

وکیل انور گفت: فعلا هیچ برنامه ای برای آزمایش دوم وجود ندارد. آزمایش مورد نیاز انجام شد. و موکل من از آزمایش دروغ سنجی راضی بود. ‘من مطمئن نیستم که این گزارش چه زمانی تکمیل می شود.

وکیل انور درباره اینکه آیا انور باید تحت آزمایش مشابهی قرار بگیرد ، گفت که این موضوع به عهده ‘هم طرف تحقیق و هم خود شخص است’.

پلیس شکایت یوسف را در تاریخ ۹ و ۱۰ دسامبر دریافت کرد، در حالی که انور در ۱۲ دسامبر برای بازجویی فراخوانده شده بود. بازرسان همچنین برای تکمیل تحقیقات به خانه انور در بوکیت سگامبوت، جایی که ظاهراً این جنایت اتفاق افتاده است، رفتند.

رییس پلیس بوکیت امان گفت: پلیس تاکنون اظهارات هشت شاهد را گرفته است.

یوسف ادعا کرده بود که انور در ۲ اکتبر سال گذشته به او معترض شده است. ادعای وی توسط انوار رد شده است، وی می گوید که در آن روز درحوزه انتخاباتی در بندر دیکسون فعالیت می کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یازده + 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!