ابتکار مالزی برای حفظ دانشجویان بین‌المللی در دوران کرونا

توریست مالزی – مالزی با ایجاد یک شهر آموزشی دانشجویان بین‌المللی را ترغیب می‌کند به‌جای حضور در کشورهای مختلف در این شهر آموزشی حضور یابند. به گزارش خبرگزاری آنا،...
توریست مالزی – مالزی با ایجاد یک شهر آموزشی دانشجویان بین‌المللی را ترغیب می‌کند به‌جای حضور در کشورهای مختلف در این شهر آموزشی حضور یابند.

به گزارش خبرگزاری آنا، مالزی با ایجاد یک شهر آموزشی متشکل از پردیس آسیایی دانشگاه‌های جهان این امکان را فراهم کرده تا دانشجویان بدون این که به کشورهای دیگر سفر کنند با حضور در این شهر آموزشی در رشته و دانشگاه موردنظر خود ادامه تحصیل دهند. این شهر همه امکانات و خدمات دانشجویی از قبیل اماکن دانشجویی، امنیتی، تفریحی و ورزشی نیز برخوردار است.

EduCity یا همان شهر آموزشی باعث شد که دانشجویان بتوانند تا در دوران کرونا، به خانه‌های خود نزدیک باشند. EduCity در مالزی شامل سه دانشگاه انگلستان و سایر مؤسسات است. مسئولان این شهر پیشنهاد می‌کنند که سایر دانشگاه‌های بین‌المللی که مایلند از آسیا دانشجو جذب کنند، پردیسی را در این شهر آموزشی ایجاد کنند.

وان احمد سیف‌الدین، مدیرعامل EduCity، می‌گوید که مؤسسات خارجی می‌توانند به‌سرعت برای سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۲ برنامه‌ریزی کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

9 + 20 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!