اتحادیه دانشجویی UM خواستار بازپرداخت بخشی از شهریه به دانشحویان شد

توریست مالزی – اتحادیه دانشجویی دانشگاه UM درخواست کرده است که بخشی از هزینه های پرداخت شده به دانشگاه به دلیل عدم استفاده از امکانات دانشگاه در طول مقررات...
توریست مالزی – اتحادیه دانشجویی دانشگاه UM درخواست کرده است که بخشی از هزینه های پرداخت شده به دانشگاه به دلیل عدم استفاده از امکانات دانشگاه در طول مقررات منع آمد و شد (MCO) باید به دانشجویان بازگردانده شود.

به گزارش استار مالزی، دبیر اتحادیه دانشجویان یو ام، حافظان عظیمی گفت: این اتحادیه طوماری را در روز چهارشنبه (۱۷ ژوئن) به معاون دانشگاه UM تحویل داده است. MCO باعث شده که تمام فعالیت های دانشگاهی در دانشگاه متوقف شود. دانشجویان و اساتید مجبور بودند کلیه فعالیتهای تدریس و یادگیری را بصورت آنلاین انجام دهند. وی در این بیانیه اعلام کرد: این اتحادیه به نمایندگی از دانشجویان خواستار بازپرداخت هزینه های ورزشی، کتابخانه و موارد دیگر است زیرا از این امکانات به هیچ وجه استفاده نشده است.

پروفسور محمد مصطفی، دبیر کل آموزش عالی گفته است که شهریه کمتری برای دانشجویان مؤسسه آموزش عالی دولت (IPTA) ممکن است در نظر گرفته شود. اما وزارتخانه باید پایداری مالی مؤسسات را در نظر بگیرد و این که چه کسی جبران خسارات ناشی از IPTA ها در صورت کاهش شهریه ها را برعهده خواهد گرفت. مذاکرات با معاونان IPTA در حال انجام است و آنها گزارش خود را به داتوک دکتر نورایی احمد وزیر آموزش عالی ارائه می دهند. ما به زودی پس از بررسی همه جوانب، اعلامیه ای در این زمینه صادر خواهیم کرد. وی، موسسات دولتی را ترغیب به همکاری با وزارتخانه کردو گفت نظرات دانشجویان در مورد این موضوع نیز مورد توجه قرار می گیرد.

دانشجویان به دلیل تعطیلی دانشگاه ها و بازگشت به زادگاهشان از امکانات موجود در دانشگاه به طور کامل استفاده نکردند و به این دلیل خواستار بازگرداندن بخشی از شهریه پرداختی شدند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

بیست − 13 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!