اجازه ورود به مسافران خارجی بستگی به وضعیت کووید-۱۹ در کشور آنان دارد

توریست مالزی – دولت به طور کامل مرزهای این کشور را به روی مسافران خارجی باز نخواهد کرد. اجازه ورود به خارجی ها به وضعیت کووی -۱۹ در کشور...
توریست مالزی – دولت به طور کامل مرزهای این کشور را به روی مسافران خارجی باز نخواهد کرد. اجازه ورود به خارجی ها به وضعیت کووی -۱۹ در کشور آنان بستگی دارد.

به گزارش استار، اسماعیل صبری نحست وزیر مالزی گفت: اکنون دولت فقط به افرادی که واکسن کامل زده اند اجازه ورود به کشور را می دهد، اما مرزها هنوز برای گردشگران بسته است. اگر بخواهیم مرزهای کشور را برای مسافران خارجی باز کنیم، هرگونه پیشرفت (مربوط به کووید – ۱۹) در کشورهای مبدا آنها مورد توجه قرار خواهد گرفت. دولت در هر تصمیمی، از مشاوره و توصیه های وزارت بهداشت بر اساس ارزیابی خطرات کشورها استفاده خواهد کرد. ما بدون مطالعه مرزها را باز نخواهیم کرد.

نخست وزیر کفت: شش عامل برای ورود مسافران خارجی به مالزی باید مورد توجه قرار گیرد، یعنی تعداد موارد کووید -۱۹ که در ۱۴ روز گذشته توسط کشورهایشان ثبت شده است، میزان بروز در میلیون نفر جمعیت، میزان مرگ و میر در میلیون جمعیت، میزان مرگ و میر تجمعی، شاخص بهبود و مجموع تجمعی موارد در کشورهای مربوطه.

وی گفت: بستگی به تعداد موارد، ما احتمالاً سیاست خود را در مورد جازه (ورود) با عدم ورود تغییر می دهیم. و در این زمینه انعطاف پذیر خواهیم بود. با این حال، اجازه ورود منوط به روش های عملیاتی استاندارد (SOP) و سایر شرایط و ضوابط است، از جمله قرنطینه اجباری در مکان های تعیین شده برای جلوگیری از شیوع ویروس.

وی گفت که دولت به طور مداوم SOP را بهبود می بخشد و از ۱۲ آگوست، به شهروندان کاملاً واکسینه شده و مسافران غیر شهروند اجازه داده تا برای گذراندن قرنطینه اجباری در خانه اقدام کنند. به طور کلی، دولت آمادگی های مختلفی را انجام داده است و تصمیم در مورد آرامش SOP با در نظر گرفتن توسعه جهانی با اولویت احیای اقتصاد با احتیاط انجام خواهد شد. – برناما

پاسخی ارسال کنید

*

*

یازده + 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!