اجرای موردی مقررات منع آمد و شد پیشرفته به جای MCO

توریست مالزی – دولت در صورت افزایش روزانه موارد کووید -۱۹، محدودیت سفرهای بین ایالتی و خارجی و مقررات منع آمد و شد (MCO) را اجرا نمی کند. به...
توریست مالزی – دولت در صورت افزایش روزانه موارد کووید -۱۹، محدودیت سفرهای بین ایالتی و خارجی و مقررات منع آمد و شد (MCO) را اجرا نمی کند.

به گزارش نیواستریت تایمز، نخست وزیر داتوک سری اسماعیل صبری یاکوب گفت: دولت در عوض از روش هدفمند استفاده خواهد کرد، با اعمال مقررات منع آمد و شد پیشرفته (EMCO) در مناطق مشخص با تعداد زیاد موارد کووید -۱۹.

اسماعیل صبری گفت: مردم مالزی چاره ای جز زندگی با ویروس ندارند و باید مقررات و روش های استاندارد عملیاتی (SOP) را ادامه دهند. به عنوان مثال، اخیراً در لنکاوی، به جای بستن کل جزیره گردشگری، ما فقط یک هتل را بستیم تا از شیوع ویروس جلوگیری شود.

اسماعیل صبری همچنین گفت که وزارت بهداشت در حال تدوین SOP لازم و همچنین تعیین تاریخ مشخصی است که کشور به مرحله بومی منتقل می شود. تعداد SOP هایی که در مرحله اندمیک اعمال شده اند کمتر از اکنون خواهد بود.در حال حاضر بیش از ۱۸۰ SOP برای مهار و جلوگیری از شیوع ویروس اعمال می شود. این احتمال وجود دارد که SOP کمتری هنگام انتقال به مرحله بومی وجود داشته باشد. آنچه مهم است این است که ما باید خود را برای زندگی با کووید ۱۹ آموزش دهیم.

اسماعیل صبری همچنین از افرادی که هنوز واکسینه نشده اند خواست تا این کار را انجام دهند. ‘آنچه ما اکنون مشاهده می کنیم روند کاهشی استفاده از تخت ICU و میزان مرگ و میر ناشی از ویروس است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

14 − 7 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!