احتمال اعتصاب سواران تحویل غذا فردا ۵ اگوست

توریست مالزی – استرس ناشی از درآمد کم در میان افزایش هزینه های زندگی دلیلی است که سواران تحویل غذا در مالزی ممکن است فردا (۵ اگوست) هیچ تحویلی...
توریست مالزی – استرس ناشی از درآمد کم در میان افزایش هزینه های زندگی دلیلی است که سواران تحویل غذا در مالزی ممکن است فردا (۵ اگوست) هیچ تحویلی را انجام ندهند.

به گزارش استار، عبدالحکیم، نایب رئیس Persatuan Penghantar P-Hailing مالزی، گفت که سواران فشار زیادی را برای تحویل بیشتر در روز فقط برای رسیدن به هدف درآمد خود احساس می کنند. اول از همه، ما می خواهیم روشن کنیم که ما آغاز کننده اعتراض نیستیم. اما ما از این تلاش حمایت می کنیم زیرا درک می کنیم که سواران تحویل غذا در چه حالی هستند.

عبدالحکیم توضیح داد که سواران تحویل غذا به ازای هر تحویل، نرخ ثابتی دریافت می‌کنند و ممکن است بسته به زمان و مسافت سفارش، مشوق‌هایی دریافت کنند. با این حال، او ادعا کرد که آنان برای تحویل‌هایی که ممکن است زمان بیشتری طول بکشد، به طور منصفانه پول دریافت نمی‌کنند. این اعتراض راهی است برای آگاهی دادن به این شرکت‌ها در مورد این که آنها احساس می کنند که با وجود تحویل بیشتر، درآمد کمتری دارند.

او افزود که سازمان غیردولتی او پیشنهاد کرده است که نرخ استاندارد ۵ رینگیت را برای ۵ کیلومتر اول تحویل و ۸۰ سن برای هر کیلومتر بعدی اعمال شود. این اعتصاب یک روزه در گروه های مختلف فیس بوک با هشتگ های #OffSatuHari، #۲۴hournoshift و #naikkanfare که با این رویداد مرتبط است، به بحثی در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

وی پفت: من تخمین می زنم که شاید ۴۰ درصد از سواران تحویل غذا به اعتراض بپیوندند، اما بقیه ممکن است طبق معمول ادامه دهند زیرا آنها باید دستمزد روزانه خود را دریافت کنند. من شنیده ام که بعضی از آنان چگونه روز را با صفر شروع می کنند و با ۵۰ رینگیت روز را به پایان می برند. برای برخی، این پول برای تغذیه یک خانواده کوچک کافی است.

گراب مستقیماً در مورد این موضوع اظهار نظر نکرده است. اما توضیح داد که حداقل نرخ کرایه بدون تغییر است و همانطور که در تصویری که در فضای مجازی منتشر شد به RM3 کاهش پیدا نکرده است. گفته شده اشتباه در نرخ محاسبه شده به دلیل یک مشکل فنی بوده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده − ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!