احتمال بازگشایی مرزهای بین المللی در مالزی

توریست مالزی – شورای ملی بازیابی (NRC) در حال بررسی احتمال بازگشایی مرزهای بین المللی مالزی است و به زودی به نخست وزیر توصیه می کند. به گزارش نیواستریت...
توریست مالزی – شورای ملی بازیابی (NRC) در حال بررسی احتمال بازگشایی مرزهای بین المللی مالزی است و به زودی به نخست وزیر توصیه می کند.

به گزارش نیواستریت تایمز، محی الدین رییس شورای ملی بازیابی گفت: توصیه ها و برنامه هایی در این هفته توسط شورا و وزرای مربوطه بررسی خواهد شد. ما اطلاعات مربوط به باز شدن مرزها را جمع آوری کرده و وزیران تحت تأثیر آن در حال مطالعه هستند. ما تصمیم خواهیم گرفت که که آیا می توانیم به مالزیایی ها و مسافران بین المللی که کاملاً واکسینه شده اند اجازه سفر به داخل و خارج کشور را بدهیم یا نه؟

وی گفت: این امر عمدتا به این علت است که تجار، گردشگران و مسافرانی که تلقیح شده اند بتوانند به کشور بیایند و به اقتصاد کمک کنند. با این حال، تصمیم نهایی با نخست وزیر است.

محی الدین گفت: منع مسافرت بین ایالتی در اوایل اکتبر زودتر از موعد مقرر لغو خواهد شد. این تصمیم بر اساس کاهش تعداد بستریان ICU در سراسر کشور و افزایش نرخ واکسیناسیون که به زودی به ۹۰ درصد از جمعیت بالغ می رسد، اتخاذ شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یازده + 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!