احتمال کاهش مدت قرنطینه در هنگام ورود به مالزی به سه روز

توریست مالزی – وزارت بهداشت در نظر دارد اجازه دهد افرادی که حداقل برای سه روز تحت آزمایش کووید- ۱۹ قرار گرفته و جواب تست آنها منفی بوده وارد...
توریست مالزی – وزارت بهداشت در نظر دارد اجازه دهد افرادی که حداقل برای سه روز تحت آزمایش کووید- ۱۹ قرار گرفته و جواب تست آنها منفی بوده وارد مالزی شوند.

به گزارش نیواستریت تایمز، دکتر نور هشام عبدالله، وزیر بهداشت گفت :این تصمیم مشابه برنامه هایی است که توسط دولت ایالت صباح انجام می شود و ما در حال بررسی آن هستیم که نه تنها برای صباح و ساراواک بلکه برای کسانی که مایل به ورود به کشور هستند نیز اجرایی شود. این تغییر می تواند برای مالزیایی هایی که می خواهند به کشور برگردند و نیز خارجیانی که می خواهند به مالزی بیایند، مفید باشد.

دکتر نور هشام گفت: این وزارتخانه همچنین در نظر دارد که مالزیایی های را که به کشور برمی گردند را به جای مراکز قرنطینه در خانه خودشان، قرنطینه کند. وی تأکید کرد که این عمل برای کسانی است که تست آنها منفی بوده است.

همچنین داتوک شفیع سروزیر صباح گفت: مالزیایی ها از جمله مردم صباح برای ورود به این ایالت نیازی به انجام قرنطینه نخواهند داشت. این در شرایطی است که آنها سه روز قبل از ورود به ایالت تحت آزمایش کووید – ۱۹ قرار گرفته باشند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هشت + 11 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!