اداره برنامه مالزی خانه دوم من از ماه اکتبر توسط اداره مهاجرت

توریست مالزی – برنامه های جدید مالزی خانه دوم من (MM2H) از ماه اکتبر توسط اداره مهاجرت اداره می شود. به گزارش استار، وزارت گردشگری، هنر و فرهنگ (موتاک)...
توریست مالزی – برنامه های جدید مالزی خانه دوم من (MM2H) از ماه اکتبر توسط اداره مهاجرت اداره می شود.

به گزارش استار، وزارت گردشگری، هنر و فرهنگ (موتاک) گفت: با توجه به این که تمام مراحل مربوط به قوانین بررسی شده است، از این پس همه برنامه ها از اکتبر ۲۰۲۱ توسط اداره مهاجرت پردازش و رسیدگی می شود. در این  فاصله، Motac، از طریق مرکز MM2H، مسائل مربوط به دارندگان کنونی خانه دوم را تا ۱۵ سپتامبر رسیدگی می کند.

در بیانیه پنجشنبه (۲۶ اگوست) آمده است: با توجه به این که همه مسایل قانونی و حقوقی حل و فصل شده اند، تمام درخواست های جدید توسط اداره مهاجرت بررسی می شود. گفته می شود کسانی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارند می توانند به وب سایت مهاجرت به این  آدرس وارد شوند یا با شماره ۰۳۸۸۸۰۱۵۵۵/۱۵۵۶  تماس بگیرند. Motac خاطرنشان کرد که از ادامه برنامه MM2H به طور کامل حمایت می کند تا به اقتصاد کشور کمک کرده و مالزی را در صحنه بین المللی ارتقا دهد.

در این بیانیه آمده است: ما در ترویج برنامه MM2H از طریق معرفی مالزی به عنوان مقصد اقامت طولانی مدت، به ویژه برای بازنشستگان و افراد  پردرآمد، نقش خود را ادامه خواهیم داد.

در ۱۱ آگوست، داتوک وان احمد دهلان عبدالعزیز، دبیرکل وزارت کشور گفت برنامه MM2H با چندین تغییر در سیاست دوباره فعال شده است. تصمیم برای بازگرداندن برنامه به دنبال تصمیم کابینه در ۱۴ و ۳۰ جولای به عنوان بخشی از استراتژی برنامه بهبود اقتصادی ملی برای تقویت اقتصاد کشور گرفته شد. وی گفت که توقف موقت برنامه در سال گذشته، وزارتخانه و موتاک را قادر به بررسی و ارزیابی مجدد برنامه MM2H کرده است. درخواست های جدید می تواند از اکتبر ارسال شوند و این روند توسط اداره مهاجرت نظارت می شود.

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

هفده + چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!