اداره مهاجرت مالزی به دنبال یکی از مردان مصاحبه شونده در گزارش الجزیره

توریست مالزی – وزارت مهاجرت در گزارش خود با عنوان “بازداشت در قرنطینه” در جستجوی یکی از مردانی است که با الجزیره مصاحبه کرده است. به گزارش استار مالزی،...
توریست مالزی – وزارت مهاجرت در گزارش خود با عنوان “بازداشت در قرنطینه” در جستجوی یکی از مردانی است که با الجزیره مصاحبه کرده است.

به گزارش استار مالزی، این اداره در بیانیه ای خواست تا اگر کسی اطلاعی از محل زندگی او دارد به این اداره اطلاع دهد. پیش از این، بازرس کل پلیس تان عبدالحمید گفته بود که پلیس در حال تحقیق در مورد این گزارش با ‘چندین جرم’ از جمله جرم فتنه است.

وی افزود: از خبرنگاران به زودی خواسته می شود تا به چند سؤال پاسخ دهند. آنها تحت چندین عمل خلاف از جمله قانون مجازات و قانون فتنه مورد تحقیق قرار خواهند گرفت. تاکنون چندین گزارش علیه الجزیره به پلیس ارسال شده است. در برنامه ‘۱۰۱ مشرق’، گزارشگر الجزیره، مستقر در قطر با عنوان ‘بازداشت در قرنطینه’ رفتار مالزی با مهاجران بدون سند را در طول همه گیری کووید – ۱۹ برجسته کرد.

وزیردفاع داتوک اسماعیل صبری، الجزیره را به ‘گزارش نادرست’ متهم کرد و از مجری پخش خواست تا از مالزیایی ها عذرخواهی کند.

همجنین یک فعال در مورد مسائل مربوط به مهاجران توسط پلیس بازجویی شد. بنیانگذار پناهندگی برای پناهندگان هیدی کواه در طی ماه گذشته توسط پلیس بخاطر اظهاراتش در مورد شرایط انبارهای مهاجران سؤال شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

19 + 18 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!