از ساکنین KL خواسته شد از LRT، MRT برای جشن روز ملی در KLCC استفاده کنند

توریست مالزی – از کسانی که مایل به شرکت در جشن‌های ‘Ambang Merdeka’ در آستانه روز ملی در مرکز شهر کوالالامپور (KLCC) هستند، خواسته می‌شود از حمل و نقل...
توریست مالزی – از کسانی که مایل به شرکت در جشن‌های ‘Ambang Merdeka’ در آستانه روز ملی در مرکز شهر کوالالامپور (KLCC) هستند، خواسته می‌شود از حمل و نقل ریلی سبک (LRT) و حمل و نقل سریع (MRT) استفاده کنند.

به گزارش استار، امیر حمدان، مدیر اجرایی Rapid Rail گفت: کاربران LRT KLCC می توانند در روز مذکور از خدمات و امکانات موجود در ایستگاه MRT در Persiaran KLCC استفاده کنند.

وی گفت: ‘این کار می‌تواند ازدحام ترافیکی در LRT KLCC پس از پایان رویداد، را کاهش دهد. از مسافران خواسته می‌شود هنگام استفاده از حمل‌ونقل ریلی از کارت TnG استفاده کنند و از اعتبار کافی آن اطمینان حاصل کنند.

به گفته امیر، به غیر از ایستگاه‌های LRT KLCC و MRT Persiaran KLCC، همزمان با «Ambang Merdeka 2023» خدمات ۸ ایستگاه دیگر تا ساعت ۲ بامداد تمدید می‌شود.

او افزود که تمام خدمات ریلی از ساعت ۴ صبح روز ۳۱اگوست آغاز می شود تا مسافران بتوانند زودتر برای جشن های روز استقلال به پوتراجایا بروند. همچنین سرویس رایگان اتوبوس شاتل در روز استقلال از ساعت ۴ صبح تا ۲ بعد از ظهر، مطابق با زمان کار سرویس قطار MRT Putrajaya Line، که از ساعت ۴ صبح آن روز نیز آغاز می شود، در دسترس خواهد بود.


پاسخی ارسال کنید

*

*

20 + دوازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!