از هفته آینده افراد باید در حین قرنطینه در منزل از دستگاه های نظارتی استفاده کنند

توریست مالزی – افرادی که از هفته آینده تحت قرنطینه در منزل قرار می گیرند، باید از دستگاه های نظارت استفاده کنند. به گزارش استار، وزیر دفاع داتوک سری...
توریست مالزی – افرادی که از هفته آینده تحت قرنطینه در منزل قرار می گیرند، باید از دستگاه های نظارت استفاده کنند.

به گزارش استار، وزیر دفاع داتوک سری اسماعیل صبری گفت: این امر برای اهداف نظارتی است اما توضیح بیشتری در این مورد نداد. وی در مورد اقدامات اجرایی و نظارتی، گفت: پلیس روز دوشنبه (۳ می) ۳۰۱ نفر را به علت تخلفات مختلف عملکرد استاندارد (SOP) دستگیر کرد. از جمله جرائم گزارش شده عدم ثبت جزئیات هنگام ورود به محل (۱۲۷)، عدم استفاده از ماسک صورت (۷۰) و عدم فاصله اجتماعی (۱۹) بوده است.

گروه ویژه نظارت بر انطباق SOP در تاریخ ۳ می ۷۰۸۵۱ مورد بررسی از جمله در سوپرمارکت ها، رستوران ها، کارخانه ها، بانک ها، ادارات دولتی و دستفروشان انجام داده است. در اوپس بنتنگ، مقامات اجرای قانون ۹ مهاجر غیرقانونی را دستگیر و چهار خودرو را توقیف کردند. مقامات همچنین حضور ۱۷۳ کشتی را در آبهای مالزی شناسایی کردند.

وزیر همچنین گفت که ۱،۰۰۸ نفر روز دوشنبه به مبادی ورودی بین المللی رسیده اند و همه به ایستگاه های قرنطینه اعزام شده اند. جمعا از ۲۴ ژوئیه سال گذشته، در مجموع ۱۹۵۲۲۹ نفر به کشور بازگشتند که برای قرنطینه به هتل ها و سایر مراکز فرستاده شدند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

14 + 11 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!