استفاده اجباری از ماسک صورت فقط برای مکانهای عمومی شلوغ خواهد بود

توریست مالزی – استفاده اجباری از ماسک صورت از اول اگوست فقط برای مکانهای عمومی شلوغ خواهد بود که در آن نمی توان فاصله اجتماعی را رعایت کرد. به...
توریست مالزی – استفاده اجباری از ماسک صورت از اول اگوست فقط برای مکانهای عمومی شلوغ خواهد بود که در آن نمی توان فاصله اجتماعی را رعایت کرد.

به گزارش استار مالزی، دکتر نورهشام گفت: این دستور که پیش از این، برای خودروهای حمل و نقل همگانی اجرایی شده بود، از این پس، برای کسانی که در مکان‌های عمومی شلوغ هستند اجرا می شود.

وی نوع مکان عمومی شلوغی را که استفاده از ماسک صورت در آن الزامی است مشخص نکرد.

وی گفت: اگر تنها راه می روید، نیازی به پوشیدن ماسک صورت نیست. اگر در مکان شلوغ هستید و نمی توانید فاصله اجتماعی را رعایت کنید، استفاده از ماسک صورت الزامی است. دولت از استفاده اجباری از ماسک های صورت در مناطق عمومی شلوغ را از روز اول اگوست آغاز خواهد کرد. طرح اولیه این بود که همه مردم به محض خارج شدن از خانه ماسک صورت بپوشند، اما این تنها در صورتی قابل اجرا است که افراد فقیر و نیازمند از ماسک کافی برخوردار باشند. ما به دنبال رعایت قوانین سازمان بهداشت جهانی هستیم که استفاده از ماسک های صورت را بسیار ایمن اعلام کرد.

وی همجنین در مورد اجتماعی که در بیرون از دادگاه نجیب رخ داد کفت: اگر عدم پیروی از عملکرد استاندارد (SOP) در بیرون دادگاه باعث افزایش تعداد پرونده ها شود، این امر طی دو هفته آشکار می شود. در حال حاضر، هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم زیرا این حادثه قبلاً اتفاق افتاده است. اگر در مدت دو هفته تعداد موارد در حال افزایش باشد، ما اقدامات لازم را برای انجام ردیابی مخاطب انجام خواهیم داد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!