استقرار ارتش مالزی برای اجرای مقررات محدودیت رفت و آمد

توریست مالزی – مالزی امروز ( یکشنبه) ارتش خود را برای اجرای مقررات محدودیت رفت و آمد در مدت ۲ هفته مستقر کرده است. به نقل از رویترز، دولت...
توریست مالزی – مالزی امروز ( یکشنبه) ارتش خود را برای اجرای مقررات محدودیت رفت و آمد در مدت ۲ هفته مستقر کرده است.

به نقل از رویترز، دولت مالزی در حالی دستور استقرار نیروهای ارتش را برای اجرای مقررات مربوط به محدودیت رفت و آمد به مدت ۲ هفته صادر کرده است که این کشور جنوب شرق آسیا بالاترین موارد ابتلا به ویروس کرونا را داشته است که علت اصلی آن به خاطر تجمعات گسترده مذهبی در یکی از مساجد کوالالامپور که اواخر ماه گذشته برگزار شده است.

پس از آنکه مالزی در روز چهارشنبه محدودیت های سفر را در پی افزایش تعداد موارد ابتلا به کرونا اعلام کرد تعداد زیادی از مردم به شهرها و روستاهای خود مسافرت کردند که این امر باعث بالا رفتن تعداد مبتلایان در مالزی شد.

نیروهای ارتش مالزی به پلیس پیوسته اند تا جاده ها را مسدود کرده و گشت های گسترده‌ای را در سراسر مالزی انجام دهند و نسبت به اجرای دقیق و منظم مقررات منع رفت و آمد اطمینان حاصل کنند.

به گزارش وزارت بهداشت مالزی، با افزودن ۱۲۳ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در روز ۲۲ مارس، تعداد کل مبتلایان در مالزی به ۱۳۰۶ نفر رسیده است. ۱۰ نفر از مبتلایان نیز تاکنون جان داده‌اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

9 − شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!