اسما و پاس خواهان لغو کنسرت Coldplay در همبستگی با مبارزات فلسطینی هستند

توریست مالزی – کنسرت Coldplay که قرار است هفته آینده در بوکیت جلیل برگزار شود، باید لغو شود، علمای مجلس ایکاتان مسلمین (اسما). به گزارش استار، داتوک زمری هاشم،...
توریست مالزی – کنسرت Coldplay که قرار است هفته آینده در بوکیت جلیل برگزار شود، باید لغو شود، علمای مجلس ایکاتان مسلمین (اسما).

به گزارش استار، داتوک زمری هاشم، رئیس شورای مذهبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: برگزاری کنسرت در حال حاضر با توجه به بحران انسانی که در غزه، فلسطین اتفاق می‌افتد، بی‌احترامی است. «این شورا از همه مسلمانان می‌خواهد که درگیر کنسرت نشوند و به آنها یادآوری می‌کند که ناآگاهی آنها از آنچه در فلسطین اتفاق می‌افتد گناهی است که مورد سؤال قرار خواهد گرفت».

زمری به نقل از سینار هاریان افزود: «اسما خواهان لغو کنسرت به نشانه احترام به بدبختی و همدردی با کسانی است که با بمباران و حملات در فلسطین روبرو هستند، جایی که بیش از ۱۱۰۰۰ نفر جان خود را از دست داده اند».

محمد حنیف جمال الدین، نایب رئیس PAS Dewan Pemuda نیز گفت که کنسرت Coldplay باید به دلیل همبستگی با مردم فلسطین لغو شود. در شرایطی که جهان در خشم از ظلم صهیونیست ها به مردم فلسطین در کنار دعا و امید جهان اسلام برای امنیت فلسطینی ها در همبستگی است، این کنسرت می تواند سرگرمی باشد که خشم آنان را برانگیزد. کنسرت Coldplay نوعی سرگرمی است که با قداست مبارزه مسلمانان در همبستگی با فلسطینی ها در تضاد است.

Coldplay در ۲۲ نوامبر در کوالالامپور به عنوان بخشی از تور جهانی Music of the Spheres اجرا خواهد داشت..

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه + یازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!