اطلاعیه سفارت ایران در مالزی در مورد تغییرات سامانه مدیریت خدمات یکپارچه کنسولی (میخک)

توریست مالزی – سفارت ایران در مالزی روز سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ طبق اطلاعیه ای در وب سایت خود از اجرایی شدن خدمات یکپارچه کنسولی (میخک) خبر داد....
توریست مالزی – سفارت ایران در مالزی روز سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ طبق اطلاعیه ای در وب سایت خود از اجرایی شدن خدمات یکپارچه کنسولی (میخک) خبر داد. در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع هم میهنان گرامی می رساند : در ادامه طرح تسهیل ارائه خدمات به ایرانیان مقیم، از نیمه آبانماه سالجاری مرحله جدید تغییرات سامانه مدیریت خدمات یکپارچه کنسولی (میخک) اجرایی شده است.

بر این اساس متقاضیان صدور گذرنامه الکترونیک و نیز بخش زیادی از خدمات حوزه سجلات لازم است قبل از مراجعه به بخش کنسولی سفارت، نسبت به تکمیل فرم ها و ورود اطلاعات و نیز بارگذاری تصویر مدارک ضروری بر روی سامانه میخک در اینترنت اقدام و به هنگام مراجعه کد رهگیری آن را ارائه نمایند.

پس از اجرای این طرح، اخذ مدارک و فرم های مذکور به صورت کاغذی در محل کنسولی حذف گردیده و صرفاً از طریق آپلود در سامانه میخک امکانپذیر می‌باشد.

از هموطنان گرامی تقاضا می‌شود پیش از مراجعه برای خدمات کنسولی ،اگر تاکنون جهت انجام امور کنسولی خود از سامانه میخک استفاده نکرده اند، با مراجعه به آدرس Mikhak.Mfa.ir با کدملی و آدرس ایمیل خود ثبت نام نمایند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!