اعطای گرنت تصویربرداری به محققان از سوی آزمایشگاه جامع پیش‌بالینی

توریست مالزی- از سوی آزمایشگاه جامع پیش‌بالینی به محققانی که در “ژورنال کلاب” این آزمایشگاه شرکت کنند، گرنت تصویربرداری اعطا می‌شود. در حاشیه سمیوزیوم کاربردی تصویربرداری در تحقیقات پیش‌بالینی از ۳...
توریست مالزی- از سوی آزمایشگاه جامع پیش‌بالینی به محققانی که در “ژورنال کلاب” این آزمایشگاه شرکت کنند، گرنت تصویربرداری اعطا می‌شود. در حاشیه سمیوزیوم کاربردی تصویربرداری در تحقیقات پیش‌بالینی از ۳ رویداد آزمایشگاه جامع پیش‌بالینی رونمایی شد.

رویداد “ژورنال کلاب” یکی از این رویدادها است که در آن مقالاتی که در حوزه‌های مرتبط با فعالیت این آزمایشگاه نمایه‌سازی شده باشند، مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

این رویداد در آخرین چهارشنبه هر ماه برگزار می‌شود و به هر شرکت کننده‌ای که در ۳ ژورنال کلاب حضور داشته باشد، گرنت تصویربرداری اعطا خواهد شد.

برگزاری کارگاه دوره علوم پایه از دیگر رویدادهای در دستور کار آزمایشگاه جامع است که در آن برای اساتید و دانشجویان مرتبط تمام دستگاه‌های تصویربرداری این آزمایشگاه معرفی خواهد شد.

برنامه بازدید از این آزمایشگاه از دیگر برنامه‌های این آزمایشگاه است و مراکز تحقیقاتی و محققان می‌توانند دوشنه‌های هر هفته در این رویداد شرکت کنند.

منبع: ایسنا

پاسخی ارسال کنید

*

*

20 − هفده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!