افرادی که به هر نوعی دیگران را تشویق به نزدن واکسن کنند، مورد پیگرد قرار می گیرند

توریست مالزی – جابجایی در سراسر ایالت ها به این بستگی دارد که موارد کووید – ۱۹ روزانه به دو رقم برسد. به گزارش استار، وزیر دفاع اسماعیل صبری...
توریست مالزی – جابجایی در سراسر ایالت ها به این بستگی دارد که موارد کووید – ۱۹ روزانه به دو رقم برسد.

به گزارش استار، وزیر دفاع اسماعیل صبری گفت: وزارت بهداشت پیش از تصمیم گیری، پیشنهاد را به کمیته فنی و جلسه ویژه شورای امنیت ملی به ریاست تان سری محدین یاسین نخست وزیر ارائه می کند. اگر موارد به دو رقم کاهش یابد، مطمئناً وزارت بهداشت برای باز شدن سفر بین ایالتی توصیه می کند.

پیش از این گزارش شده بود که دکتر نور هشام گفته است که وزارت بهداشت انتظار دارد که موارد روزانه کووید – ۱۹ در ماه می به دو رقم برسد.

اسماعیل صبری در پاسخ به این سوال که آیا اقدام به تحریک مردم برای نزدن واکسن کووید – ۱۹ جرم محسوب می شود، گفت: این اقدام طبق آیین نامه دوره اضطرار یک تخلف است و می تواند تشویش اذهان عمومی محسوب شود.

پلیس سلطنتی مالزی (PDRM) نیز در بیانیه ای اعلام داشت که این عمل یک جرم است و می تواند مورد پیگیرد قضایی قرار گیرد. بنابراین، از طریق مصوبه دوره اضطراری، می توان علیه منبع اخبار جعلی اقدام فوری انجام داد.

پیش از این گزارش شده بود که بازرس کل پلیس تان سری عبدالحمید بادور گفته است که هر شخصی که اخبار کذب را براینزدن واکسن کووید – ۱۹ منتشر کند، می تواند تحت قانون فتنه تحت پیگرد قانونی قرار گیرد. – برناما

پاسخی ارسال کنید

*

*

هفده + سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!