افزایش قیمت ارز؛ دلار به مرز ۶۰ هزار تومان رسید

توریست مالزی – در حالی‌که در روزهای اخیر قیمت ارز در بازارهای ایران روند نزولی داشت، بعد از انتشار اخبار سانجه برای هلی‌کوپتر حامل رئیسی، قیمت ارز به سرعت...
توریست مالزی – در حالی‌که در روزهای اخیر قیمت ارز در بازارهای ایران روند نزولی داشت، بعد از انتشار اخبار سانجه برای هلی‌کوپتر حامل رئیسی، قیمت ارز به سرعت افزایش یافت و تا این لحظه به مرز ۶۰ هزار تومان رسیده است.

اصل ۱۳۱ قانون اساسی
طبق اصل ۱۳۱ قانون اساسی، در صورت مرگ رئیس‌جمهور، «معاون اول رئیس‌جمهور با موافقت رهبری اختیارات و مسئولیت‌های وی را بر عهده می‌گیرد و شورایی متشکل از رئیس مجلس و رئیس قوه قضائیه و معاون اول رئیس‌جمهور موظف است ترتیبی دهد که حداکثر ظرف مدت پنجاه روز رئیس‌جمهور جدید انتخاب شود.»

سخنگوی اورژانس: امکان امدادرسانی هوایی وجود ندارد، تیم‌های امدادی پیاده به محل اعزام شدند
بابک یکتاپرست، سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفتگو با خبرگزاری ایسنا گفته است به دلیل مه‌گرفتگی شدید امکام امداد رسانی هوایی وجود ندارد و هشت دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده‌اند. او همچنین اضافه کرده که تیم‌های امدادی پیاده نیز به همراه کوله‌پشتی به محل مذکور فرستاده‌شده‌اند. این مقام سازمان اورژانس کشور همچنین گفته است که تیم‌های اعزامی تاکنون آثاری از هلی‌کوپتر پیدا نشده و جستجوها همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری فارس به نقل از خبرنگار خود در محل حادثه گزارش داده که گروه‌های امداد و نجات در حال تلاش برای یافتن هلی‌کوپتر حامل ابراهیم رئیسی هستند اما مه در منطقه بسیار شدید و غلیظ است و دید افقی به کمتر از ۵ متر رسیده است. این گزارش همچنین ادامه داده که باران هم در حال باریدن است و منطقه مورد جستجو هم کوهستانی و جنگلی است و همین مسئله سرعت عملیات جستجو را سخت‌تر کرده است.

اعزام سگ‌های زنده‌یاب برای پیدا کردن رئیسی
خبرگزاری ایلنا به نقل از صادق محمودی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داده که تیم‌های امداد و سگ‌های زنده‌یاب و پهپاد به محل حادثه اعزام شده‌اند اما هنوز اثری از هلیکوپتر حامل ابراهیم رئیسی پیدا نشده است. به گزارش این رسانه نیروهای امداد و سگ‌های زنده یاب از چهار استان آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل و زنجان به محل فرستاده شده‌اند. او در پایان ابراز امیدواری کرده که نیروهای امدادی زودتر به محل حادثه برسند.

ایسنا خبر «شهادت» همراهان ابراهیم رئیسی را حذف کرد
خبرگزاری ایسنا ساعتی پیش خبر داده بود که «برخی منابع غیررسمی از شهادت برخی همراهان رئیس‌جمهور خبر می‌دهند، اما منابع رسمی تاکنون هیچ اظهار نظر مشخصی در این مورد نداشته اند و چنین اخباری تا ساعت ١۶:۵٠ دقیقه تایید نمی‌شود.» این خبر اکنون حذف شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده + چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!