اقتصاد سنگاپور ۴ تا ۷ درصد کوچک می‌شود

توریست مالزی – پس از آنکه داده‌های رسمی نشان داد اقتصاد سنگاپور در سه ماهه اول امسال تحت‌تاثیر ویروس کرونا آب رفته است، وزارت تجارت و صنعت برای سومین...
توریست مالزی – پس از آنکه داده‌های رسمی نشان داد اقتصاد سنگاپور در سه ماهه اول امسال تحت‌تاثیر ویروس کرونا آب رفته است، وزارت تجارت و صنعت برای سومین بار پیش‌بینی رشد اقتصادی این کشور را در ۲۰۲۰ کاهش داد.

به گزارش مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، این وزارتخانه در پیش‌بینی جدید خود اعلام کرد انتظار دارد اقتصاد سنگاپور امسال بین ۰/ ۴ درصد تا ۰/ ۷ درصد آب برود. این سومین بار است که دولت سنگاپور پیش‌بینی رشد اقتصادی خود را در سال‌جاری کاهش داده است.

در پیش‌بینی قبلی اعلام شد بود تولید ناخالص ملی این کشور بین ۰/ ۱ تا ۰/ ۴ درصد آب خواهد رفت. وزارت تجارت و صنعت طی بیانیه‌ای اعلام کرد: نسبت به زمانی که پیش‌بینی قبلی اعلام شده بود (ماه مارس) اختلالاتی که در اقتصادهای بزرگ جهان به علت این پاندمی به‌وجود آمده است، بیش از آنچه انتظار می‌رفت بوده است.

محدودیت‌ها و قرنطینه‌های وضع شده برای مقابله با کرونا در اقتصادهای بزرگی نظیر آمریکا و اروپا که شرکای بزرگ تجاری سنگاپور هستند، به فعالیت‌های اقتصادی و تجاری آسیب زده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

8 + 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!