اندونزی رسما میزبان جام جهانی شد

توریست مالزی – بر اساس اعلام رییس فیفا جام جهانی زیر ۲۰ سال در سال ۲۰۲۱ در اندونزی برگزار می شود. به گزارش “ورزش سه”، در جلسه شورای فیفا...
توریست مالزی – بر اساس اعلام رییس فیفا جام جهانی زیر ۲۰ سال در سال ۲۰۲۱ در اندونزی برگزار می شود.

به گزارش “ورزش سه”، در جلسه شورای فیفا در شهر شانگهای چین این موضوع به طور رسمی به دولت اندونزی اعلام شد در حالی که کشورهای برزیل و پرو هم برای میزبانی جام جهانی زیر ۲۰ سال در سال ۲۰۲۱ اعلام آمادگی کرده بودند.

جام جهانی زیر ۲۰ سال با حضور ۲۴ تیم هر دو سال یک بار برگزار می شود. در سال ۲۰۱۹ این بازی ها در لهستان برگزار شد که تیم ایران در آن حضور نداشت. تیم ملی جوانان ایران البته این شانس را دارد که یکی از ۲۴ تیم شرکت کننده در جام جهانی ۲۰۲۱ اندونزی باشد. بازی های مقدماتی جام ملت های جوانان آسیا در سال ۲۰۱۹ برگزار می شود و در سال ۲۰۲۰ هم بازی های نهایی جام ملت ها با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود که چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی به جام جهانی صعود می کنند.

اندونزی برای برگزاری بازی های جام جهانی زیر ۲۰ سال ۱۰ استادیوم آماده کرده است که عبارتند از : ۱- گلورا بونگ کارنو (جاکارتا) ۲- پاکانساری (بوگور) ۳- ماناهان (سولو) ۴- من وایان دیپتا (بالی) ۵- ماندالا کریدا (یوگیاکارتا) ۶- جاکابارینگ (پالمبانگ) ۷- ویباوا مکی (سیکارنگ) ۸- پاتریوت (بکاسی) ۹- جالاک هاروپات (باندونگ) ۱۰- گلورا بونگ تامو (سورابایا).

پاسخی ارسال کنید

*

*

8 + بیست =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!