اولین کتابخانه دیجیتال کوالالامپور افتتاح شد

توریست مالزی – اولین کتابخانه کاملا دیجیتال در کوالالامپور با بیش از ۴۴۰۰ کتاب الکترونیکی برای بازدیدکنندگان در بندر تون رزاک فعال شده است. به گزارش استار، Pustaka KL...
توریست مالزی – اولین کتابخانه کاملا دیجیتال در کوالالامپور با بیش از ۴۴۰۰ کتاب الکترونیکی برای بازدیدکنندگان در بندر تون رزاک فعال شده است.

به گزارش استار، Pustaka KL Digital Madani در حال حاضر توسط تالار شهر کوالالامپور (DBKL) مدیریت می شود. این کتابخانه به ۲۸ رایانه رومیزی و همچنین ۱۰ دستگاه آی پد مجهز شده و دارای یک بخش تعاملی برای کودکان است.

چندین اتاق برای برگزاری جلسات خصوصی نیز وجود دارد که دانشجویان می توانند برای انجام جلسات مطالعه گروهی یا بحث پروژه رزرو کنند.

اسمادی ساکرین، مدیر اجرایی توسعه اجتماعی و اقتصادی DBKL گفت: پروژه کتابخانه بخشی از توافق نامه ای است که در ژانویه ۲۰۱۳ امضا شد. بر اساس این قرارداد، MRCB دو کتابخانه دیگر نیز ساخته است – یکی در لمبا پانتای در سال ۲۰۱۵ و دیگری در گومبک در سال ۲۰۱۷. «این جدیدترین کتابخانه متفاوت است زیرا کاملاً دیجیتالی است، برخلاف دو کتابخانه اول که کتابخانه های معمولی هستند.

به گفته سخنگوی DBKL، ساختمان یک طبقه برای کتابخانه دیجیتال ساخته شده است. این کتابخانه از زمان افتتاح در ۱۷ اکتبر تاکنون بیش از ۱۰۰۰ بازدیدکننده داشته است که ۲۶۰ نفر به عنوان عضو ثبت نام کرده اند. کوالالامپور اکنون دارای ۱۹ کتابخانه عمومی است که ۱۸ مورد از آنها توسط DBKL اداره می شود و دیگری کتابخانه ملی است.

کتابخانه دیجیتال همه روزه به جز دوشنبه ها و اولین تعطیلات آخر هفته هر ماه و تعطیلات عمومی باز است.

ساعات کاری آن از ۱۰ صبح تا ۱۸:۴۵ (سه شنبه تا جمعه) و ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر (آخر هفته) است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!