اپرا وینفری، مجری معروف آمریکایی نامزد ریاست جمهوری می‌شود

توریست مالزی – برخی رسانه‌های آمریکایی به نقل از یک دوست نزدیک خانم وینفری که نخواست نامش فاش شود نوشتند که بلندپروازی سیاسی این مجری تلویزیونی مربوط به امروز...
توریست مالزی – برخی رسانه‌های آمریکایی به نقل از یک دوست نزدیک خانم وینفری که نخواست نامش فاش شود نوشتند که بلندپروازی سیاسی این مجری تلویزیونی مربوط به امروز نیست و او ماه‌هاست که تصمیم گرفته تا وارد کارزار سیاسی شده و نامزد ریاست جمهوری آمریکا بشود.

به گزارش یورونیوز، اپرا وینفری، مجری تلویزیون و ستاره معروف و پرطرفدار آمریکایی قصد دارد تا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ این کشور نامزد شود. خود خانم وینفری هنوز این خبر را تأئید یا تکذیب نکرده است، اما رسانه‌های آمریکا قصد او برای نامزدی را از قول دوستانش در شبکه تلوزیونی سی‌ان‌ان نقل کرده‌اند.

در صفحه توئیتر هالیوود ریپورتر آمده است که گراهام استدمن، دوست قدیمی اپرا، خبر مربوط به قصد او برای کاندیداتوری را تأئید کرده و گفته است که «این بستگی به نظر مردم دارد ولی او قطعا این کار را انجام خواهد داد.»

سخنگوی خانم اپرا وینفری درخواست مصاحبه شبکه سی‌ان‌ان در این زمینه را رد کرد.

 

سخنرانی پرشور اپرا وینفری


این خبر در حالی پخش می‌شود که  خانم وینفری یک سخنرانی پرشور در مراسم گلدن گلوب ایراد کرد. او که تهیه‌کننده، هنرپیشه، مجری و نیکوکار معروفی در آمریکاست،  هنگام دریافت جایزه مهم گلدن گلوب برای یک عمر کار هنری گفت: «من تحت تاثیر همه زنانی قرار گرفتم که به اندازه کافی قوی و توانا بودند که در مورد مسائل شخصیشان (در رابطه با آزار جنسی) سخن بگویند.» اشاره او به زنان شرکت‌کننده در مراسم امسال گلدن گلوب بود که به نشانه اعتراض به آزارهای جنسی در هالیوود با لباس‌های مشکی در مراسم حضور یافتند.

برخی تحلیل‌گران آمریکایی، این سخنان خانم وینفری را نشانه‌ای از آغاز تبلیغات او برای حضور در عرصه سیاست و به طور مشخص در رقابت‌های ریاست جمهوری ۲۰۲۰ در این کشور دانسته‌اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

شش + دوازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^