کاربران اپلیکیشن MySejahtera که تست کووید آنان مثبت است پیامک دریافت می کنند

توریست مالزی – کاربران MySejahtera که به عنوان موارد مثبت کووید – ۱۹ در مرکز آمادگی و پاسخگویی بحران (CPRC) ثبت نام شده اند، اکنون از طریق این برنامه...
توریست مالزی – کاربران MySejahtera که به عنوان موارد مثبت کووید – ۱۹ در مرکز آمادگی و پاسخگویی بحران (CPRC) ثبت نام شده اند، اکنون از طریق این برنامه پیامک دریافت می کنند.

به گزارش استار، طبق گفته مدیر کل بهداشت دکتر نور هشام، کاربران مثبت کووید – ۱۹ با راهنمایی و یادآوری برای ارزیابی خود که از طریق این برنامه ارائه می شود، برای ۱۰ روز متوالی در بخش ‘کارهایی که باید انجام شود’ در دسترس خواهتد بود.

اگر کاربر از طریق ارزیابی خود علائمی را گزارش کنند، اطلاعات به مرکز ارزیابی کووید – ۱۹ منتقل می شود و یک افسر بهداشت برای ارزیابی بیشتر با کاربر تماس می گیرد. در همین حال، کاربرانی که تست کووید – ۱۹ داده اند، اما هنوز منتظر تماس با وزارت بهداشت (MOH) هستند، هم اکنون می توانند از وضعیت خود از طریق این برنامه مطلع شوند.

با کلیک بر روی گزینه راهنما در صفحه اصلی، صفحه جدیدی در راهنمای MySejahtera باز می شود و کاربران می توانند گزینه G را برای ‘من کووید – ۱۹ مثبت هستم و در انتظار تماس از وزارت بهداشت’ هستم، را انتخاب کنند.

دکتر نور هشام به عموم مردم توصیه کرد که این اپلیکیشن را به روز نگه دارند و از ویژگی های موجود آن استفاده کنند وی امیدوار است که به روزرسانی های جدید به بهبود مدیریت موارد مثبت کووید – ۱۹ و رفع نیازهای کاربران کمک کند. این کار با هدف شکستن زنجیره بیماری کووید – ۱۹ در جامعه است.

داده‌نمای جدیدی برای خودارزیابی infographic ابتلا به ویروس کووید ۱۹ در سایت وزارت بهداشت مالزی منتشر شده است.

اینفوگرافیک درباره ویژگی های جدید خود ارزیابی در وب سایت MOH’s Info Sihat موجود است.


پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!