اگر متوسط ​​موارد کووید برای هفت روز متوالی زیر ۴۰۰۰ نفر باشد، مالزی به مرحله دوم بازیابی می رود

توریست مالزی – برای انتقال مالزی به مرحله دوم برنامه ملی بازیابی (NRP) ، متوسط ​​موارد Covid-19 روزانه باید زیر ۴۰۰۰ نفر برای هفت روز متوالی باشد. به گزارش...
توریست مالزی – برای انتقال مالزی به مرحله دوم برنامه ملی بازیابی (NRP) ، متوسط ​​موارد Covid-19 روزانه باید زیر ۴۰۰۰ نفر برای هفت روز متوالی باشد.

به گزارش برناما، وزیر بهداشت داتوک سری دکتر ادهم بابا گفت: علاوه بر این، استفاده از تخت در واحدهای مراقبت های ویژه (ICU) باید زیر ۷۵ درصد باشد. و باید ۱۰ درصد از جمعیت واکسینه شوند. میزان واکسیناسیون دیروز به ۱۱ درصد رسیده است و با رویکرد شاخص آستانه، می توانیم به مرحله دوم، سوم و چهارم برویم.

برنامه ملی بازیابی، که شامل چهار مرحله است ، استراتژی خروج برای بیرون آوردن مالزی از بحران کووید است. که بر اساس سه شاخص است، یعنی وضعیت انتقال کووید در جامعه بر اساس تعداد موارد روزانه آلودگی. ظرفیت سیستم بهداشت عمومی بر اساس میزان اشغال تخت در ICU؛ و سطح جمعیت محافظت شده براساس درصد واکسیناسیون کامل شده است.

دکتر ادهم بابا گفت: طبق برنامه ریزی دولت می خواهد افراد ۱۲ سال به بالا را واکسینه کند. این برای اطمینان از تکمیل برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹ لازم است. ما باید اطلاعات قانع کننده ای از Pfizer داشته باشیم و همچنین باید دانش آموزان فرم پنج و فرم شش را که برای امتحانات اصلی حضور می یابند را اولویت بندی کنیم. – برناما

پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!