ایرآسیای مالزی جزو بهترین خطوط هوایی ارزان قیمت در سال ۲۰۲۴

توریست مالزی – قطر ایرویز برای هشتمین بار در بیست و پنج سال گذشته، رتبه اول برترین شرکت هواپیمایی جهان را کسب کرد و ایرفرانس با سقوط دو رتبه‌ای...
توریست مالزی – قطر ایرویز برای هشتمین بار در بیست و پنج سال گذشته، رتبه اول برترین شرکت هواپیمایی جهان را کسب کرد و ایرفرانس با سقوط دو رتبه‌ای همچنان در بین ده هواپیمایی برتر جهان باقی ماند.

به گزارش یورونیوز، رتبه نخست برترین شرکت هواپیمایی که سال گذشته به خطوط هوایی سنگاپور تعلق گرفته بود، دوباره توسط قطرایرویز به عنوان بهترین ایرلاین جهان بازپس گرفته شد. بر اساس رتبه‌بندی اسکای‌ترکس در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۴، این شرکت هوایی قطری برای هشتمین بار در بیست و پنج سال گذشته به عنوان بهترین ایرلاین انتخاب شد. شرکت هواپیمایی سنگاپور اکنون در رتبه دوم قرار دارد و پس از آن هواپیمایی امارات است.

این رتبه بندی‌ها بر اساس نظرات بیش از ۲۱ میلیون مسافر از ۱۰۰ کشور جهان است که ۳۵۰ شرکت هواپیمایی را از سپتامبر ۲۰۲۳ تا مه ۲۰۲۴ بر اساس معیارهایی مانند کیفیت پرواز، ارزش خرید، راحتی، خدمات داخل هواپیما و زمان انتظار هنگام ورود ارزیابی کردند. ایرفرانس با وجود افت در رتبه بندی خود، امتیازات خوبی را به خاطر برخی از خدماتش دریافت کرد و در جایگاه نهم قرار گرفت. این شرکت فرانسوی به عنوان بهترین ایرلاین اروپای غربی و دارای بهترین پذیرایی درجه یک شناخته شد. همچنین بهترین کلاس‌های پروازی بیزینس و فرست کلاس در اروپا نیز از آن این شرکت شد. خطوط هوایی بین المللی سوئیس نیز به عنوان یک شرکت هوایی اروپایی در جایگاه دهم قرار گرفت.

بهترین خطوط هوایی در سال ۲۰۲۴ از نظر اسکای تراکس عبارتند از:
۱. هواپیمایی قطر
۲. خطوط هوایی سنگاپور
۳. هواپیمایی امارات
۴. هواپیمایی آل نیپون (ژاپن)
۵. کاتای پاسیفیک (هنگ گنگ)
۶. خطوط هوایی ژاپن
۷. ترکیش ایرلاینز
۸. اِوا ایر (تایوان)
۹. ایرفرانس
۱۰. خطوط هوایی بین المللی سوئیس

در مورد خطوط هوایی ارزان قیمت، شرکت مالزیایی«ایرآسیا» همچنان در رتبه اول باقی مانده است. «اسکوت» که در اروپا کمتر شناخته شده است، به عنوان بازوی ارزان قیمت خطوط هوایی سنگاپور در جایگاه دوم است. شرکت اسپانیایی «بولوتئا» در رتبه سوم قرار دارد و برای پروازهای داخلی در فرانسه حتی از ایرفرانس هم جلوتر است.

بهترین خطوط هوایی ارزان قیمت در سال ۲۰۲۴ از نظر اسکای‌تراکس:
۱. ایرآسیا (مالزی)
۲. اسکوت (سنگاپور)
۳. بولوتئا (اسپانیا)
۴. فلیناس (عربستان سعودی)
۵. ترانساویا (فرانسه-هلند)
۶. ایندیگو (هند)
۷. خطوط هوایی ووئلینگ (اسپانیا)
۸. ایربالتیک (لتونی)
۹. ایبریا اکسپرس (اسپانیا)
۱۰. رایان‌ایر (ایرلند)

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 + 19 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!