ایرایشیا از لباس های قرمز PPE برای خدمه کابین رونمایی کرد

توریست مالزی – شرکت هواپیمایی ارزان قیمت ایرایشیا تجهیزات محافظ شخصی جدید (PPE) را برای خدمه کابین خود معرفی کرده است تا برای از سرگیری پروازها در روزهای آینده...
توریست مالزی – شرکت هواپیمایی ارزان قیمت ایرایشیا تجهیزات محافظ شخصی جدید (PPE) را برای خدمه کابین خود معرفی کرده است تا برای از سرگیری پروازها در روزهای آینده در منطقه مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش استار، لباس PPE که جمعه گذشته (۲۴ آوریل) طی یک پرواز ریکاوری از بانکوک به مانیل رونمایی شد، با همکاری طراح مد فیلیپینی Puey Quiñones طراحی و رنگ قرمز ایرایشیا به آن داده شد و ایمنی آن توسط وزارت بهداشت فیلیپین تأیید شده است.

طبق حساب کاربری اینستاگرام Qui ،ones ، طراح فیلیپینی مستقر در لس آنجلس پس از شیوع کرونا ویروس ، وی مشغول طراحی و دوخت لباس های PPE برای بیمارستان ها و همچنین مارک هایی مانند ایرایشیا بوده است. خدمه پرواز ملزم به پوشیدن PPE در کلیه پروازهای داخلی و بین المللی شرکت هواپیمایی هستند.

خطوط هوایی از جمله مشاغلی هستند که با این بیماری همه گیر زمین گیر شده اند. شرکت هواپیمایی سنگاپور به تازگی از لغو ۹۶ درصد پروازهای برنامه ریزی شده خود تا پایان ماه ژوئن خبر داد.

ایرایشیا اعلام کرد قرار است پروازهای داخلی مالزی را از روز چهارشنبه (۲۹ آوریل) از سر گیرد و پس از آن روز جمعه (۱ می) تایلند، هند (۴ می) ، اندونزی (۷ می) و فیلیپین (۱۶ می) منوط به تأیید مقامات خواهد بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پانزده − دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!