ایرایشیا به دنبال مکان هایی برای تاکسی های پرنده در مالزی

توریست مالزی – ایرایشیا با Skyports توافق نامه ای برای مطالعه زیرساخت های زمینی و جستجوی مکان های بالقوه برای ایستگاه های برخاست و فرود عمودی، معروف به vertiports...
توریست مالزی – ایرایشیا با Skyports توافق نامه ای برای مطالعه زیرساخت های زمینی و جستجوی مکان های بالقوه برای ایستگاه های برخاست و فرود عمودی، معروف به vertiports امضا کرد. این شرکت ها در بیانیه ای اعلام کردند که این پیمان یک ساله در ابتدا بر روی تأسیسات ساختمانی در کوالالامپور پایتخت مالزی متمرکز خواهد شد.

گروه هواپیمایی ایرایشیا و شرکت اسکای پورت بریتانیا به طور مشترک مکان‌های فرود تاکسی‌های پرنده در مالزی را بررسی خواهند کرد، زیرا سرمایه‌دار تونی فرناندز به دنبال توسعه تجارت حمل‌ونقل هوایی شهری است.

علاقه به وسایل نقلیه برخاست و فرود عمودی الکتریکی یا eVTOL در سال‌های اخیر افزایش یافته است، به طوری که خطوط هوایی در سراسر جهان صدها مورد از آنها را سفارش می‌دهند، حتی اگر مجوز نظارتی برای پرواز مسافران نداشته باشند و برد آنها به هیچ وجه نزدیک به پرواز نباشد. هواپیمای استاندارد ساخته شده توسط شرکت بوئینگ و ایرباس SE. اعلام کردند این تغییر به دلیل شلوغی شهرها و افزایش فشار بر صنعت هوانوردی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تسریع شده است.

ایرایشیا در ماه فوریه با شرکت های اجاره هواپیما، برای اجاره حداقل ۱۰۰ تاکسی پرنده مذاکره کرده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

17 − چهارده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!