ایرایشیا در حال تبدیل شدن به یک بازیگر بزرگ منطقه

توریست مالزی – ایرایشیا به دنبال خریدهای بیشتر است تا این شرکت را به یکی از برترین بازیگران منطقه در صنعت فناوری تبدیل کند. به گزارش استار، پس از...
توریست مالزی – ایرایشیا به دنبال خریدهای بیشتر است تا این شرکت را به یکی از برترین بازیگران منطقه در صنعت فناوری تبدیل کند.

به گزارش استار، پس از اجرای تعدادی از معاملات در سال جاری، از جمله Gojek Thailand و پلت فرم تحویل آنلاین غذای مستقر در مالزی DeliverEat، مدیر اجرایی ایرآسیا تونی فرناندز گفت: برنامه هایی برای تقویت خدمات و موقعیت گروه در خانه و همچنین در منطقه دارد.

وی اظهار داشت: ما چهار تا پنج خرید دیگر را هدف قرار داده ایم به عنوان مثال، DeliverEat بیش از هشت سال تجربه در صنعت حمل و نقل دارد که این خریدها بخشی از برنامه تحول دیجیتالی گروه برای تبدیل شدن به برترین برنامه فوق العاده Asean است که در حال حاضر تحویل غذا، حمل و نقل، رزرو بلیط هواپیما، خرید مواد غذایی و یک پلت فرم تجارت الکترونیکی برای محصولات زیبایی را ارائه می دهد. تا ۱۲ ماه آینده، ایرایشیا بر تقویت مشاغل سفر و تحویل متمرکز خواهد بود.

ایرایشیا در نوامبر گذشته وارد صنعت تحویل غذا شد، به نام ایرایشیا فود تا درآمد خود را متنوع کند، زیرا گروه هواپیمایی درگیر همه گیری کووید -۱۹ شد که با ممنوعیت سفر و محدودیت های رفت و آمد مواجه شده است. پس از اجرای تعدادی از معاملات در سال جاری، در مرحله بعدی برای تحویل سریع، تحویل توسط هواپیماهای بدون سرنشین و پول ایرایشیا را در برنامه دارد.

وی گفت: دیجیتالی شدن این گروه یک برنامه مستمر خواهد بود که بعداً ایرایشیا خدمات خود را در بخش مالی مانند BIG Wealth برای ارائه وام به افراد و شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) از طریق بستر خود و همچنین اجازه سرمایه گذاری به مردم گسترش می دهد. در تراست واحد، سهام و حتی بیت کوین.

ایرایشیا به تازگی پلت فرم تحویل آنلاین غذای مالزی DeliverEat را با قیمت ۹.۸ میلیون دلار (۴۱.۴ میلیون ریال) خریداری کرده است تا برنامه دیجیتالی این گروه را برای پوشش دادن زنجیره لجستیکی و تجارت الکترونیک تقویت کند. ماه گذشته، این شرکت اعلام کرد که عملیات Gojek را در تایلند به ارزش ۵۰ میلیون دلار آمریکا خریداری کرده است.

وی گفت: ‘مردم بیش از حد بر روی خطوط هوایی ما تمرکز کرده اند، اما ایرایشیا در حال حاضر یک شرکت چند شغلی و یک شرکت فناوری با ارزش با نام تجاری قوی است.’ این گروه همچنین قصد دارد خدمات سلامتی خود را در سایر کشورهای آسیایی از جمله تایلند و اندونزی راه اندازی کند.

لیم چیو شان، مدیرعامل ایرایشیا انتظار دارد که خدمات تاکسی در پایان سال ۲۰۲۱ به سایر ایالت ها مانند سلانگور، پنانگ، جوهور، کلانتان، صباح و ساراواک گسترش یابد. ایرایشیا در حال حاضر حدود ۱۵۰۰ راننده ثبت نام کرده است و ۵۰۰۰ راننده دیگر نیز در ۶ ماه آینده به آن اضافه می شوند. ما به استخدام رانندگان ادامه خواهیم داد. هدف ما این است که حداقل ۳۰،۰۰۰ راننده استخدام کنیم تا بتوانیم تقاضای مورد نیاز خود را برآورده کنیم. ‘

آماندا یکی از مدیران اجرایی ایرایشیا گفت: رانندگان AirAsia Ride نه تنها بر جابجایی افراد تمرکز می کنند، بلکه به جابجایی بسته ها و غذا نیز می پردازند. ‘همچنین این پتانسیل وجود دارد که AirAsia Ride با Teleport ادغام شود، بازوی لجستیکی ما برای تکمیل خدمات لجستیک و تحویل، برای صرفه جویی بیشتر در هزینه . با استفاده از داده های ایرایشیا که در ۲۰ سال گذشته جمع آوری شده است، AirAsia Ride تغییر دهنده بازی برای صنعت حمل و نقل الکترونیکی و سفر است.

وی افزود: ایرایشیا نه تنها شما را از نقطه A به B منتقل می کند، بلکه ما یک تجربه کاربری کامل را برای مسافران خود ارائه می دهیم-قبل از پرواز، در طول پرواز و پس از پرواز.’

ایرایشیا خدمات ویژه خود را با عنوان AirAsia Ride راه اندازی کرد. این سرویس در برنامه AirAsia.com در دسترس است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

9 − 9 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!