ایرباس ۶ هواپیما را که برای ایرایشیا ساخته بود می فروشد

توریست مالزی – شرکت هواپیماسازی ایرباس خریداران شش هواپیمای خانواده A۳۲۰neo را که سفارش خرید آن ها توسط یکی از مشتریان اصلی این شرکت یعنی خطوط هوایی ایرایشیای مالزی...
توریست مالزی – شرکت هواپیماسازی ایرباس خریداران شش هواپیمای خانواده A۳۲۰neo را که سفارش خرید آن ها توسط یکی از مشتریان اصلی این شرکت یعنی خطوط هوایی ایرایشیای مالزی به علت رکود سفرها در دوران کرونا لغو شده بود، پیدا کرده است.

به نقل از رویترز، هواپیماهای ناخواسته به نمادی از مشکلات ناشی از شیوع کرونا در صنعت هوافضا تبدیل شده و روابط سرد این دو شرکت را بدتر کرده اند. وقتی ایرباس در ماه آوریل مناقصه این شش هواپیما را که ایرایشیا موفق به تحویل آنها نشده بود، برگزار کرد، تنش های این دو شرکت علنی شد.

یک منبع آگاه به رویترز گفت که اکنون خریدار برای هر شش هواپیما پیدا شده است، آخرین هواپیما در ماه جاری تحویل داده می شود. ایرباس نیز در این باره هیچ توضیحی نداد. ایرباس به دلیل توافق با ایرلاین ها برای برنامه ریزی مجدد در تحویل یا نگهداری هواپیماها، به طور پیوسته میزان تحویل هواپیماها را افزایش می دهد.

این شرکت ماه گذشته اعلام کرد که موجودی هواپیماهایی که قادر به تحویل آن در طی بحران کرونا نبوده است را ۱۰ فروند کاهش داده و به ۱۳۵ جت رسانده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

12 − 7 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!