ایلان ماسک: مکالمه صوتی و تصویری به توییتر اضافه می‌شود

توریست مالزی – ایلان ماسک، مدیر توییتر می‌گوید، این شبکه اجتماعی به‌زودی به کاربران امکان مکالمات ویدئویی و ارسال پیام‌های رمزگذاری‌شده را خواهد داد. ماسک همچنین اعلام کرد حساب‌هایی...
توریست مالزی – ایلان ماسک، مدیر توییتر می‌گوید، این شبکه اجتماعی به‌زودی به کاربران امکان مکالمات ویدئویی و ارسال پیام‌های رمزگذاری‌شده را خواهد داد. ماسک همچنین اعلام کرد حساب‌هایی که چندین سال غیرفعال بوده‌اند نیز حذف خواهند شد.

به گزارش دویچه وله، ایلان ماسک در توییتی خبر داد که به‌زودی سرویس مکالمه صوتی و تصویری به قابلیت‌های توییتر اضافه می‌شود. به گفته مالک و مدیر توییتر، کاربران می‌توانند بدون دادن شماره تلفن خود با سایر اعضای این پلتفرم در هر نقطه از جهان مکالمه کنند. ماسک گفت که پیام‌های مستقیم رمزگذاری شده از روز چهارشنبه ۱۰ می (۲۰ اردیبهشت) در دسترس کاربران توییتر خواهد بود. او اطلاعات بیشتری در مورد عملکرد سرویس جدید توییتر ارائه نکرد.

ماسک سال ۲۰۲۲ طرح‌های جدید خود برای یک “اپلیکیشن همه‌منظوره” را رونمایی کرده بود. او در آن‌ زمان از قابلیت‌هایی نظیر پیام‌رسانی مستقیم رمزگذاری شده، توییت‌های طولانی و پولی شدن “تیک‌ آبی” خبر داده بود. صاحب توییتر روز دوشنبه ۸ می نیز اعلام کرد که قصد دارد حساب‌هایی را که برای چندین سال غیرفعال بوده‌اند حذف کند و ممکن است تعداد فالوئرهای توییتر کاهش یابد.

ایلان ماسک می‌گوید از مدیرعاملی توییتر کناره‌گیری می‌کند و ظرف ۶ هفته آینده یک زن جای او را در این مقام می‌گیرد. ماسک با انتشار توییتی نوشته مدیرعاملی شرکت توییتر را که به تازگی نام آن به «ایکس» تغییر کرده، ظرف ۶ هفته آینده یک زن به عهده خواهد گرفت. آقای ماسک گفته خودش به عنوان مدیر تکنولوژی به کار در این شبکه اجتماعی ادامه می‌دهد.

ماسک، مالک شرکت خودروسازی تسلا و چند شرکت بزرگ دیگر در اکتبر ۲۰۲۲ توییتر را به قیمت ۴۴ میلیارد دلار خرید. او در جریان بازسازی این پلتفرم بیش از دو سوم از حدود ۷۵۰۰ کارمند توییتر از جمله پاراگ آگراوال، مدیرعامل و چند مدیر ارشد آن را اخراج کرد. ماسک هیئت مدیره ۹ نفره توییتر را منحل کرد و به تنهایی مدیریت یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های اجتماعی را در اختیار گرفت.

اما همه چیز آن طور که او می‌خواست پیش نرفت. پولی شدن نسخه تیک‌ آبی توییتر اخیرا جنجال آفرید چون که حساب کاربری برخی افراد مشهور نیز مسدود شده بود. اما بعدا برخی از رسانه‌ها و شخصیت‌ها بدون ثبت نام برای نسخه پولی، تیک آبی را دریافت کردند. ماسک توضیح داد که او شخصا برای برخی از مشترکین هزینه می‌پردازد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!