این عروس، داماد ندارد

توریست مالزی – خانم اینتان سیاری ۲۶ ساله اهل اندونزی با لباس عروس سفید و سنتی که پوشید مراسم ازدواجش را بدون حضور داماد برگزار کرد. به گزارش برنا؛...
توریست مالزی – خانم اینتان سیاری ۲۶ ساله اهل اندونزی با لباس عروس سفید و سنتی که پوشید مراسم ازدواجش را بدون حضور داماد برگزار کرد.

به گزارش برنا؛ دختر جوان آخرین آرزوی همسرش را با ژست گرفتن برای عکس های عروسی بدون او برآورده کرد؛ “اینتان سیاری” بدون همسرش لباس سفید زیبایی پوشید و حلقه ازدواج انداخت و ، عکس گرفت.

” پراتما” در روز ۲۹ اکتبربه همراه ۱۸۹ خدمه و مسافر در پرواز JT610 اندکی پس از پروازاز فرودگاه بین المللی در نزدیکی جاکارتا سقوط کرد، کشته شد. تصاویر نشان می دهند که چطور خانم سیاری اندونزیایی عکس تلخی با لباس سفید سنتی و حلقه ازدواجش می گیرد؛ عروس غمگین تصاویر را در اکانت اینستاگرام خود آپلود کرد و نوشت:” هر چند که من احساس اندوهی بی توصیف می کنم، اما باز هم باید برای شما لبخند بزنم. نمی توانم ناراحت نباشم، اما باید به گونه ای قوی باشم که همیشه همسرم به من می گفت؛ من حالا بدون او مراسم ازدواجمان را برگزار می کنم. ” اگرچه شما در کنار من نیستید، خواهر شما با من بود تا آخرین آرزوی شما را برآورده کند. من می دانم که شما در آنجا خوشحال هستید.”

خانم سایری گفت که نامزدش “اولین عشق” او بود و بیش از ۱۳ سال بود که در دبیرستان با او آشنا شده بود. آقای پراتما که کارآموز پزشکی بود پس از شرکت در کنفرانسی در جاکارتا زمانی که قصد باز گشت به خانه را داشت بر اثر سقط هواپیما درگذشت. . اینتان و همسرش ۱۳ سال یکدیگر را می شناختند و مدتی پیش تصمیم به ازدواج گرفته بودند که متاسفانه سانحه هوایی مانع از تحقق این آرزو شد.

خانم اینتان دراکانت اینستاگرام نوشت که ریو به شوخی پیش از رفتنش گفته است:” اگر تا ۱۱ نوامبر برنگشتم، باید لباس عروسی که برای شما انتخاب کردم بپوشی.”” لباس های زیبا با گل های رز سفید بپوش. عکس های خوبی بگیرید و آن ها را برای من بفرستید.”

پاسخی ارسال کنید

*

*

دوازده − 12 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!