بازداشت کودک چهار روزه در بین چهارصدوچهل مهاجرغیرقانونی در بوکیت بینتانگ

توریست مالزی-  درمجموع چهارصدوچهل مهاجرغیرقانونی از جمله یک کودک چهار روزه در یک عملیات یکپارچه در اطراف جالان آلور و جالان چانگکات در بوکیت بنتنگ، بازداشت شدند. داتوک سری...
توریست مالزی-  درمجموع چهارصدوچهل مهاجرغیرقانونی از جمله یک کودک چهار روزه در یک عملیات یکپارچه در اطراف جالان آلور و جالان چانگکات در بوکیت بنتنگ، بازداشت شدند.

داتوک سری مستفارعلی، مدیر کل مهاجرت گفت که بازداشت شدگان سیصدوهشتادونه مرد و چهل وهفت زن از کشورهای مختلف از جمله بنگلادش، نپال، ویتنام، پاکستان، اندونزی وهند می باشند.

او پس از عملیات که از ساعت ۴:۳۰ تا ۷ بعد از ظهر انجام شد، به خبرنگاران گفت: ما ۹۱۵ مهاجرغیرقانونی را مورد بررسی قراردادیم و ۴۴۰ نفرازآنها برای جرایم مختلف از جمله نداشتن مدارک شناسایی معتبر و سوء استفاده از گذرنامه بازداشت شده اند،” مستفار می گوید که بازداشت شدگان به کشورهایشان اخراج می شوند اما کسانی که مجرم هستند، ابتدا محاکمه می شود.

وی گفت: هیچ حمایتی ازافراد خاصی وجود ندارد. ما همچنین به دنبال افرادی که مهاجرین غیرقانونی را استخدام می کنند، نیز هستیم.

علاوه بر اداره مهاجرت، این عملیات گسترده شامل کارمندان اجرایی از اداره ثبت ملی، هیات شرکتهای مالزی و پلیس سلطنتی مالزی بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 + 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^