بازداشت یک نوجوان به دلیل نقض CMCO و کشف یک راز هولناک

توریست مالزی – سو استفاده جنسی مکرر باعث شد دختر با نوشیدن تمیز کننده کف اقدام به خودکشی کند. به گزارش نیواستریت تایمز، پلیس یک دختر ۱۶ ساله را...
توریست مالزی – سو استفاده جنسی مکرر باعث شد دختر با نوشیدن تمیز کننده کف اقدام به خودکشی کند.

به گزارش نیواستریت تایمز، پلیس یک دختر ۱۶ ساله را در Terminal Bersepadu Selatan به دلیل نقض دستور کنترل حرکت مشروط (CMCO) بازداشت کرد. زیرا وی اجازه سفر در طول دوران CMCO را نداشت.

رئیس پلیس منطقه ACP محمد فاروک گفت: این دختر به پلیس گفت: می خواهد نزد مادرش در کوالا نرنگ، کداح برگردد، زیرا او تحمل زندگی با پدرش را ندارد. وی توضیح داد، ‘قبلاً وی با مادرش زندگی می کرد. اما در سپتامبر ۲۰۱۹، پدر بیولوژیکی او حضانتش را گرفت و او را با خود به منزل و زندگی با همسر و چهار فرزند ناتنی برد.

پلیس متوجه شد که وی در تلاش برای فرار از پدرش است که به دفعات به وی تجاوز کرده است. مظنون ۴۲ ساله دستگیر شده و در بازداشت است. او از ماه فوریه، به طور مداوم به این دختر تجاوز کرده بود. مظنون در اوایل صبح هنگام خواب دیگر اعضای خانواده به قربانی تجاوز کرده است.

وی افزود که این عمل چنان دختر را آزار داده بود که در ماه ژوئن، وی با استفاده از پاک کننده کف اقدام به خودکشی کرد. اما پلیس گزارشی در مورد حادثه دریافت نکرده است. پلیس همچنین دریافت که مظنون سابقه کیفری قبلی مربوط به تجاوز به خواهر همسرش را در سال ۲۰۰۴ داشته است.

این پرونده در حال حاضر تحت ماده ۳۷۶A قانون مجازات برای محارم در حال بررسی است. مظنون از نظر آزمایش مواد مخدر منفی بوده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

10 + سیزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!