بازدیدکنندگان کلوپ های شبانه باید قبل از ورود به محل، خودآزمایی RTK-Ag انجام دهند

توریست مالزی – مشتریان میخانه ها و کلوپ های شبانه دارای مجوز باید ظرف ۲۴ ساعت قبل از ورود به محل از ۱۵ ماه می، خودآزمایی کووید-۱۹ را انجام...
توریست مالزی – مشتریان میخانه ها و کلوپ های شبانه دارای مجوز باید ظرف ۲۴ ساعت قبل از ورود به محل از ۱۵ ماه می، خودآزمایی کووید-۱۹ را انجام دهند.

به گزارش نیواستریت تایمز، اگر مشتری آزمایش را انجام ندهد، مکان مورد نظر می‌تواند آزمایش RTK-Ag (کیت تست سریع آنتی‌ژن) را روی مشتری انجام دهد و باید اطمینان حاصل کند که نتیجه آزمایش کووید-۱۹ مشتری منفی است.

پروتکل مجوز فعالیت میخانه‌ها و کلوپ‌های شبانه توسط وزارت مسکن و دولت محلی صادر شده است. این وزارتخانه در بیانیه ای اعلام کرد که این پروتکل در سایت شورای امنیت ملی به این آدرس بارگذاری شده است.

وزیر بهداشت، خیری جمال الدین قبلاً گزارش داده بود که لیست منفی طبق رویه عملیاتی استاندارد شورای امنیت ملی (SOP) از ۱۵ ماه می حذف خواهد شد و کلوپ های شبانه تنها مشاغل زیر لیست منفی بودند که از زمان شروع همه گیری در ماه مارچ فعالیت خود را متوقف کرده بودند.

این وزارتخانه اعلام کرد: این پروتکل فاکتورهای پرخطر ابتلا به کووید-۱۹ را در میخانه ها و کلوپ های شبانه در نظر می گیرد، زیرا مکان ها در فضای سرپوشیده با تهویه ناکافی هستند، علاوه بر آن مشکل رعایت کامل SOP ها مانند فاصله گذاری فیزیکی و استفاده از ماسک نیز وجود دارد. طبق این پروتکل، مشتریان باید همیشه در حین حضور در محل از ماسک صورت استفاده کنند، مگر در زمان خوردن، نوشیدن و فعالیت های رقص. این اماکن مجاز به کار با ۱۰۰ درصد ظرفیت شامل پیست رقص هستند، در حالی که ساعات کار مطابق با شرایط مجوز و مجوز مقامات محلی مربوطه می باشد.

این وزارتخانه افزود: «وزارت از همه فعالان صنعت میخانه‌ها و کلوپ‌های شبانه مجاز می‌خواهد تا موارد مندرج در پروتکل را برای جلوگیری از گسترش کووید-۱۹ در مرحله انتقال به آندمیک، رعایت کنند.»

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!