بازگشایی گنتینگ، تیومان و ملاکا به روی گردشگران از اول اکتبر

توریست مالزی – به دنبال موفقیت حباب سفر لنکاوی، گردشگری داخلی به زودی مجاز می شود، از اول اکتبر، سه مقصد، ملاکا ، پولائو تیومان و ارتفاعات گنتینگ به...
توریست مالزی – به دنبال موفقیت حباب سفر لنکاوی، گردشگری داخلی به زودی مجاز می شود، از اول اکتبر، سه مقصد، ملاکا ، پولائو تیومان و ارتفاعات گنتینگ به روی گردشگران باز می شود.

به گزارش استار، نانسی وزیر گردشگری و فرهنگ گفت: پیشنهاد بازگشایی این سه مقصد در دومین نشست چهارجانبه وزیران سه شنبه (۲۱ سپتامبر) مطرح شد و روز پنجشنبه (۲۳ سپتامبر) به کمیته ویژه مدیریت همه گیری به ریاست نخست وزیر داتوک سری اسماعیل صبری یاکوب (نخست وزیر) ارائه می شود.

نانسی گفت که برنامه های آزمایشی وجود دارد که اجازه می دهد این سه مکان در ۱ اکتبر بازگشایی شوند و مقامات بیشتر به دنبال SOPs خواهند بود. ما این سه مکان را شناسایی کرده ایم و دو هفته فرصت داده می شود تا این مقاصد گردشگری آمادگی لازم را برای فعالیت مجدد داشته باشند. او همچنین گفت که برنامه هایی برای بازگشایی مقاصد دیگر برای گردشگری داخلی و نه فقط جزایر وجود دارد.

وزیر ارشد (امنیت) داتوک سری هشام الدین حسین، نیز گفت: که سفرهای بین ایالتی به تدریج مجاز می شود زیرا همه گیری به مرحله بومی در کشور نزدیک می شود. وی همچنین به مالزیایی ها یادآوری کرد که همیشه از SOP ها پیروی کنند .

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 + نوزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!