با KTM ETS به پنانگ، ایپوه و تا مرز تایلند بروید

توریست مالزی – مخفف «سرویس قطار الکتریکی»، ETS یک سرویس راه آهن برقی بین شهری است که توسط KTMB اداره می شود. به نقل از وب سایت KTM، با...
توریست مالزی – مخفف «سرویس قطار الکتریکی»، ETS یک سرویس راه آهن برقی بین شهری است که توسط KTMB اداره می شود.

به نقل از وب سایت KTM، با کاهش قابل توجه زمان سفر نسبت به اتوبوس های قبلی، ETS در حال حاضر سریع ترین سرویس قطار بین ایالتی در مالزی است. نقشه مسیر ETS در مالزی در حال حاضر از Gemas در Negeri Sembilan به Padang Besar تا شمال در Perlis در حال اجراست. مسیر ETS به دلیل اتصال به مکان‌های مهمی مانند کوالالامپور، پراک و پنانگ محبوب‌ترین مسیر قطار در مالزی است.

مسافران می توانند با سه کلاس امتیازی مختلف از پلاتینیوم تا نقره ای به راحتی سفر کنند. پلاتینیوم کوتاه ترین زمان سفر را با کمترین توقف ارائه می دهد در حالی که Silver در هر ایستگاه در امتداد مسیرها توقف خواهد داشت. نقشه مسیر ETS در مالزی مقاصد محبوبی مانند KL Sentral، Ipoh، Butterworth و Padang Besar را پوشش می دهد. اینها مقاصد دیدنی و توریستی محبوب هستند که جاذبه های مختلفی را برای مسافران در سراسر کشور ارائه می دهند.

KL Sentral یک مرکز شناخته شده برای مسافران است در حالی که Padang Besar شهری است که در مرز مالزی و تایلند واقع شده است. با اجرای پروژه های توسعه، انتظار می رود سرویس ETS پوشش بیشتری را برای مسافران فراهم کند.

Popular ETS Train From Kuala Lumpur
KL to Padang Besar
KL to Alor Setar
KL to Sungai Petani
KL to Penang
KL to Bukit Mertajam
KL to Singapore
KL to Ipoh
KL to Kampar
KL to Butterworth
KL to Batu Gajah
KL to Kajang
KL to Rawang
KL to Gemas


Popular ETS Train To Kuala Lumpur
Padang Besar to KL
Alor Setar to KL
Sungai Petani to KL
Penang to KL
Butterworth to KL
Ipoh to KLپاسخی ارسال کنید

*

*

2 × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!