بخش های پشتیبانی حیاتی تر مجاز به فعالیت در سلانگور هستند

توریست مالزی – بخش برق و الکترونیک (E&E) و زنجیره های تأمین آن، بخش هوا فضا، ماشین آلات و تجهیزات (M&E) برای تولید محصولات بهداشتی و غذایی و همچنین...
توریست مالزی – بخش برق و الکترونیک (E&E) و زنجیره های تأمین آن، بخش هوا فضا، ماشین آلات و تجهیزات (M&E) برای تولید محصولات بهداشتی و غذایی و همچنین شرکت های اصلی تولید کننده مواد غذایی و آشامیدنی از امروز اجازه فعالیت در مکان های (EMCO) در سلانگور را دارند.

به گزارش استار، وزارت تجارت و صنعت بین الملل (MITI) پس از جلسه کابینه که دیروز برگزار شد، با تشکیل جلسه با وزیر دارایی و اقتصاد، سریعاً تصمیم به اجرای آن گرفتند.

MITI در بیانیه ای اعلام کرد: این تصمیم اهمیت این بخش ها را در حمایت از تولید کالا در زنجیره تأمین جهانی و همچنین تولید حیاتی محصولات بهداشتی و غذایی و آشامیدنی در کشور نشان می دهد. در مورد بخش هوافضا، همچنین به بخش تعمیر و نگهداری، آن نیز اجازه فعالیت داده می شود.

شرکت های این بخش ها می توانند با استفاده از نامه تأیید سیستم مدیریت هوشمند فعالیت خود را از سر بگیرند. شرکت ها موظفند کاملاً مطابق با روش های استاندارد عملیاتی برای بخش تولید، برای EMCO در سلانگور، که شامل بخش ها و فعالیت های مجاز است فعالیت کنند. باید با ظرفیت نیروی کار با نرخ ۶۰ درصد مطابقت داشته باشد، در حالی که ۴۰ درصد باقیمانده کارکنان باید از سیاست کار در خانه پیروی کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!