برای دوز تقویت کننده به همه مراکز واکسیناسیون می توانید مراجعه کنید

توریست مالزی – از امروز، وزارت بهداشت (MOH) واکسیناسیون دوز تقویت کننده کووید-۱۹ را به صورت walk-in برای افراد ۱۸ سال و بالاتر در تمام مراکز واکسیناسیون (PPVs) در...
توریست مالزی – از امروز، وزارت بهداشت (MOH) واکسیناسیون دوز تقویت کننده کووید-۱۹ را به صورت walk-in برای افراد ۱۸ سال و بالاتر در تمام مراکز واکسیناسیون (PPVs) در سراسر کشور ارائه خواهد داد.

به گزارش سان دیلی، خیری جمال‌الدین، وزیر بهداشت، گفت: افراد می‌توانند، با یک کلینیک پزشک عمومی PPV، با کلینیک خصوصی مربوطه تماس بگیرند تا یک وقت ملاقات برای دریافت تزریق تقویتی خود تعیین کنند.

وی در بیانیه‌ای گفت: «این برای جلوگیری از ازدحام و اطمینان از این که روش استاندارد عملیاتی (SOP) می‌تواند همیشه با توجه به فضای محدود در کلینیک‌های خصوصی رعایت شود، انجام می‌شود. افرادی که برای واکسیناسیون راهپیمایی مراجعه می کنند باید گواهی دیجیتالی که وضعیت کاملاً واکسینه شده آنها را در برنامه MySejahtera نشان می دهد داشته باشند تا روند واکسیناسیون تسهیل شود.

وی با بیان اینکه افرادی که گواهی دیجیتالی واکسیناسیون ندارند، به دلیل نداشتن تلفن هوشمند، ملزم به همراه داشتن کارت واکسیناسیون فیزیکی به PPV هستند، افزود: نوع واکسن ارائه شده محدود به عرضه در هر PPV است. لیست PPV های GP و خارج از سایت در وب سایت ProtectHealth به آدرس www.protecthealth.com.my موجود است و به طور مرتب به روز می شود.

وزارت بهداشت انتظار دارد به دلیل جشن سال نو چینی به زودی تحرک مردم در کشور افزایش یابد و فعالیت های اجتماعی یا تجمعات خانوادگی بیشتری برگزار شود. «در این رابطه، وزارت بهداشت تمام ساکنان واجد شرایط در مالزی را قویاً تشویق می‌کند تا فوراً دوز تقویت کننده را دریافت کنند تا از خود، خانواده و جامعه محافظت کنند.»

تا دیروز، ۱۱,۵۳۱,۴۰۳ نفر یا ۴۹.۳ درصد از جمعیت ۱۸ سال و بالاتر در مالزی واکسن تقویتی خود را دریافت کرده اند. – برناما

پاسخی ارسال کنید

*

*

18 − 14 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!