برای سیل احتمالی آماده باشید

توریست مالزی – به دلیل پدیده جزر و مد زیاد همراه با باران سیل آسا که تا ۳۱ دسامبر پیش بینی می شود، به مردم توصیه شده است که...
توریست مالزی – به دلیل پدیده جزر و مد زیاد همراه با باران سیل آسا که تا ۳۱ دسامبر پیش بینی می شود، به مردم توصیه شده است که برای سیل احتمالی آماده شوند.

به گزارش نیواستریت تایمز، یک مقام دولتی سلانگور گفت که رعایت کلیه دستورالعمل های صادر شده توسط مقامات برای جلوگیری از سیل برای افرادی که در امتداد خط ساحلی زندگی می کنند مهم است.

وی گفت: اگرچه پدیده جزر و مد بالا، با بالاترین سطح دریا ۵.۸ متر در ۱۵ و ۱۶ نوامبر، اکنون پایان یافته است، اما باید همجنان هشیار بود. به ساکنان در مناطق پرخطر توصیه می شود که از دستورالعمل های مقامات امنیتی پیروی کنند. آنها همچنین باید فعالیت های تفریحی آبی را در امتداد خط ساحلی محدود کنند.

افسر نیروی دفاع مدنی کوالا سلانگور گفت: والدین باید به دلیل نامشخص بودن شرایط آب و هوایی، فرزندان خود را از بازی در باران یا در زهکشی های موسمی منع کنند. همچنین کسانی که در مناطق مستعد سیل زندگی می کنند اسناد خود را در مناطق بالاتر نگهداری کنند.

شایفول گفت: ما در حال کمک به دهیاران در مورد جمع آوری اطلاعات شهروندان مسن و بیمار هستیم که ممکن است برای انتقال به مراکز امداد مشکل داشته باشد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!