برنامه‌ای برای محاسبه کالری روزانه

اکنون با کمک برنامه ای ساده می توانید میزان کالری تان را محاسبه کنید.
میزان سوخت و ساز کالری برای افرادی که دچار اضافه وزن هستند یا برنامه ورزشی خاصی را دنبال می کنند، بسیار مهم است؛ اکنون با برنامه ای ساده می توانید میزان کالری تان را محاسبه کنید.

اپلیکیشن های متنوعی تولید و روانه بازار فناوری می شوند تا بتوانند نیاز کاربران را تامین کنند. یکی از برنامه هایی که تاکنون به شکل های مختلفی عرضه شده و همچنان با استقبال مخاطبان مواجه می شود، اپلیکیشن های لاغری، کاهش وزن و سنجش سوخت و ساز کالری است.

اپلیکیشن Accupedo Pedometer به شما اجازه می دهد تا بتوانید هنگام پیاده روی اطلاعاتی از قبیل میزان سوخت و ساز کالری، مسافت طی شده و … را در اختیار داشته باشید که می تواند برای افرادی که رژیم های لاغری یا برنامه های ورزشی دارند، بسیار سودمند باشد.

این اپلیکیشن به محاسبه گام های کاربرانش پرداخته و برای افرادی که نیازمند کنترل و محاسبه دقیق قدم های خود هستند، مناسب است. این برنامه علاوه بر شمارش قدم ها به نمایش کالری های سوزانده شده نیز می پردازد.

پیاده روی، یکی از ساده ترین و برترین راه حل ها برای ورزش کردن محسوب می شود که بدون هیچ هزینه ای می توان به افزایش سوخت و ساز بدن و همینطور حفظ سلامتی پرداخت. اما تعداد گام ها یا مدت زمانی که صرف پیاده روی می شود، مهم است. کاربران با استفاده از برنامه Accupedo Pedometer می توانند به شمارش گام ها و همینطور کالری های سوزانده شده بپردازند.

کاربران تنها با فعال کردن این برنامه و آغاز پیاده روی می توانند شاهد محاسبه کالری و گام هایشان باشند.

منبع سایت مهر نیوز

app

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه − سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!