برنامه MySejahtera برای ثبت نام واکسن به روز شد

توریست مالزی – برنامه MySejahtera به روز شده است و به کاربران امکان می دهد برای دریافت واکسن کووید – ۱۹ ثبت نام کنند،انتظار می رود فرایند از ۱...
توریست مالزی – برنامه MySejahtera به روز شده است و به کاربران امکان می دهد برای دریافت واکسن کووید – ۱۹ ثبت نام کنند،انتظار می رود فرایند از ۱ مارس رسما آغاز شود.

به گزارش استار، نسخه ۱.۰.۲۸ برای هر دو دستگاه iOS و Android – دارای نماد “Covid-19 Vaccination” در صفحه اصلی است که به کاربران امکان می دهد با تأیید نام کامل، شماره MyKad و شماره تماس خود، ثبت نام کنند.

به افرادی که اطلاعات شخصی خود را وارد می کنند، اطلاع داده می شود که مرحله ۱ فرآیند واکسیناسیون، که امروز (۲۴ فوریه) آغاز می شود، فقط برای افراد خط مقدم است. آنها می توانند بقیه مراحل ثبت نام را با پاسخ دادن به چهار سوال، از جمله سابقه بیماری و محل زندگی فعلی، ادامه دهند. پس از اتمام مراحل، از کاربران خواسته می شود برای دریافت به روزرسانی های وضعیت واکسیناسیون در آینده، اعلان برنامه را فعال کنند.

طبق برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹، مرحله ۱ که شامل ۵۰۰۰۰۰ نفر است از فوریه تا آوریل انجام می شود در حالی که مرحله ۲ شامل ۹.۴ میلیون نفر برای خدمات ضروری، افراد مسن و گروه های پر خطر با بیماری های مزمن از آپریل تا آگوست انجام می شود.

فاز ۳، که از ماه می تا فوریه ۲۰۲۲ انجام می شود، ۱۳.۷ میلیون بزرگسال از ۱۸ سال به بالا را هدف قرار می دهد. برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹ بیان می کند که اگرچه استفاده از واکسن داوطلبانه است، اما به منظور دستیابی به پوشش قابل توجهی از جمعیت، بسیار مورد اهمیت است و تشویق می شود تا آن را انجام دهند.

از اول مارس، عموم مردم همچنین می توانند علاقه خود را برای دریافت واکسن از طریق چهار روش دیگر ثبت کنند: برنامه در مناطق روستایی / داخلی، و در مراکز بهداشتی درمانی دولتی و خصوصی.

جزئیات از جمله تاریخ و مرکز واکسیناسیون از طریق برنامه MySejahtera، تماس تلفنی یا پیام کوتاه اعلام خواهد شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 + دوازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!